Hyundai Motor та Google розробить самокерований автомобіль?

Раніше були повідомлення про те, що Hyundai Motor створить підрозділ і спільно інвестуватиме в створення спільного підприємства з Google. У звіті стверджується, що інвестиції будуть спрямовані на дослідження та розробку автомобілів без водія. Після цього звіту ціна акцій Hyundai Motor сьогодні різко зросла, склавши 232 000 вон (205 доларів), що на 5,94% більше.

Hyundai Motor та Google розробить самокерований автомобіль?

Однак у недавньому повороті подій Hyundai має офіційну заяву. За словами південнокорейської автомобільної компанії, новина не відповідає дійсності. Це означає, що між Hyundai та Google немає домовленостей. Для тих, хто сподівається побачити Hyundai - Google, що самостійно керує автомобілем, цього не відбувається. Однак нам доведеться стискати пальці і дивитися, що буде в майбутньому.

Як повідомляє Bloomberg News, раніше Apple вела переговори з Hyundai Motor для обговорення планів розвитку Apple Car. Hyundai Motor взяв на себе ініціативу, щоб повідомити новину. Однак пізніше Apple оголосила, що припинить переговори, оскільки йому було неприємно щодо підходу Hyundai.

Світові продажі Hyundai зростають

1 квітня Hyundai Motor оголосив про свої фінансові результати. У березні цього року глобальні продажі автомобілів компанії досягли 375 924, що на 22,4% більше у порівнянні з попереднім роком. Це також є однією з важливих причин зростання цін на акції сьогодні.

Згідно з повідомленнями Nikkei Asia, Apple веде переговори з багатьма японськими виробниками автомобілів. Схоже, що Apple не буде обмежувати свою співпрацю з одним виробником. Є повідомлення, що Apple вже має домовленість з японським виробником Kia.

“Наскільки нам відомо, Apple веде переговори з низкою світових автовиробників, включаючи Hyundai Motors. Оскільки дискусії все ще перебувають на ранніх стадіях, рішення ще не прийнято ”. У компанії заявили. Лише через кілька годин Hyundai відкликав заяву та скасував згадування про Apple.

Мабуть. Apple не задоволена рівнем професіоналізму Hyundai. Це одна з причин, чому дискусія Apple із Hyundai зупиняється. На сьогодні незрозуміло, чи можуть і коли обговорення між Apple та Hyundai відновитись. З усім тим, Apple може бути змушена відновити обговорення з Hyundai, якщо вона не знайде відповідну заміну. Apple ще має трохи часу, щоб розібратися у виробничих та виробничих планах. Це пояснюється тим, що згідно з повідомленнями, автомобілі Apple будуть офіційними не раніше ніж через 3 роки.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: