Hyundai Motor та Google розробить самокерований автомобіль?

Раніше були повідомлення про те, що Hyundai Motor створить підрозділ і спільно інвестуватиме в створення спільного підприємства з Google. У звіті стверджується, що інвестиції будуть спрямовані на дослідження та розробку автомобілів без водія. Після цього звіту ціна акцій Hyundai Motor сьогодні різко зросла, склавши 232 000 вон (205 доларів), що на 5,94% більше.

Однак у недавньому повороті подій Hyundai має офіційну заяву. За словами південнокорейської автомобільної компанії, новина не відповідає дійсності. Це означає, що між Hyundai та Google немає домовленостей. Для тих, хто сподівається побачити Hyundai – Google, що самостійно керує автомобілем, цього не відбувається. Однак нам доведеться стискати пальці і дивитися, що буде в майбутньому.

Як повідомляє Bloomberg News, раніше Apple вела переговори з Hyundai Motor для обговорення планів розвитку Apple Car. Hyundai Motor взяв на себе ініціативу, щоб повідомити новину. Однак пізніше Apple оголосила, що припинить переговори, оскільки йому було неприємно щодо підходу Hyundai.

Світові продажі Hyundai зростають

1 квітня Hyundai Motor оголосив про свої фінансові результати. У березні цього року глобальні продажі автомобілів компанії досягли 375 924, що на 22,4% більше у порівнянні з попереднім роком. Це також є однією з важливих причин зростання цін на акції сьогодні.

Згідно з повідомленнями Nikkei Asia, Apple веде переговори з багатьма японськими виробниками автомобілів. Схоже, що Apple не буде обмежувати свою співпрацю з одним виробником. Є повідомлення, що Apple вже має домовленість з японським виробником Kia.

“Наскільки нам відомо, Apple веде переговори з низкою світових автовиробників, включаючи Hyundai Motors. Оскільки дискусії все ще перебувають на ранніх стадіях, рішення ще не прийнято ”. У компанії заявили. Лише через кілька годин Hyundai відкликав заяву та скасував згадування про Apple.

Мабуть. Apple не задоволена рівнем професіоналізму Hyundai. Це одна з причин, чому дискусія Apple із Hyundai зупиняється. На сьогодні незрозуміло, чи можуть і коли обговорення між Apple та Hyundai відновитись. З усім тим, Apple може бути змушена відновити обговорення з Hyundai, якщо вона не знайде відповідну заміну. Apple ще має трохи часу, щоб розібратися у виробничих та виробничих планах. Це пояснюється тим, що згідно з повідомленнями, автомобілі Apple будуть офіційними не раніше ніж через 3 роки.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: