Xiaomi завтра відкриє свій 5000-й Mi Home

Китайський виробничий гігант Xiaomi розпочав свою діяльність в якості Інтернет-компанії ще у 2010 році. Однак через рік роботи він випустив свій перший смартфон. На початку свого бізнесу зі смартфонів Xiaomi в основному була зосереджена на платформі онлайн-продажів. Однак кілька років тому компанія побачила необхідність бути ближче до шанувальників Mi. З цією метою компанія розпочала кампанію, яка дозволить відкрити тисячі офлайн-магазинів / Mi Home по всьому світу.

Xiaomi завтра відкриє свій 5000-й Mi Home

Протягом багатьох років кампанія була досить успішною. Зараз компанія має тисячі будинків Mi Homes у різних частинах світу. Згідно з офіційним акаунтом Xiaomi WeChat, компанія відкриє свій флагманський центр Mi Home від Шеньяна 3 квітня. Цікаво, що це буде 5000-й Mi Home компанії в усьому світі.

Це величезне досягнення для Xiaomi, яка почала відкривати Mi Homes лише кілька років тому. На жаль, компанія не надала деталей події відкриття цього магазину. Це означає, що ми не маємо уявлення про інвентаризацію будинку Mi. З усім тим, оскільки цей Mi Home знаходиться в Китаї, ми очікуємо, що у нього буде кілька нових пристроїв від компанії.

Xiaomi серйозно ставиться до свого офлайн-бізнесу

Під час офіційного запуску Redmi Note 9 ще в листопаді 2020 року Лу Вейбінг встановив ціль для Xiaomi. Тоді він сказав: "У наступному році в кожному окрузі буде будинок Xiaomi, а у кожного фаната Mi буде будинок Xiaomi поруч". Це підтверджує бажання Xiaomi бути ближче до Mi Fans та її клієнтів. Наразі план Xiaomi щодо наближення Mi Home до кожного фаната Mi триває безперебійно. Після того, як він охопить величезну частину Китаю, він переїде до Індії. Компанія вже має велику кількість Mi Homes в Індії. Однак не так сильно, як Китай. Індія - найважливіший ринок Xiaomi. Компанія знаходиться на вершині індійського ринку смартфонів близько двох років поспіль. Нагадаємо, ще в січні Xiaomi створила новий рекорд, відкривши тисячі магазинів Xiaomi одночасно. Зокрема, Xiaomi одночасно відкрила 1003 магазини Mi, і вони негайно розпочали роботу. Зараз компанія сподівається повністю охопити більше міст та округів. Згідно з його нещодавньою доповіддю, охоплення Цзянсу та Хенань на рівні округу Xiaomi Home є повним.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: