Xiaomi завтра відкриє свій 5000-й Mi Home

Китайський виробничий гігант Xiaomi розпочав свою діяльність в якості Інтернет-компанії ще у 2010 році. Однак через рік роботи він випустив свій перший смартфон. На початку свого бізнесу зі смартфонів Xiaomi в основному була зосереджена на платформі онлайн-продажів. Однак кілька років тому компанія побачила необхідність бути ближче до шанувальників Mi. З цією метою компанія розпочала кампанію, яка дозволить відкрити тисячі офлайн-магазинів / Mi Home по всьому світу.

Протягом багатьох років кампанія була досить успішною. Зараз компанія має тисячі будинків Mi Homes у різних частинах світу. Згідно з офіційним акаунтом Xiaomi WeChat, компанія відкриє свій флагманський центр Mi Home від Шеньяна 3 квітня. Цікаво, що це буде 5000-й Mi Home компанії в усьому світі.

Це величезне досягнення для Xiaomi, яка почала відкривати Mi Homes лише кілька років тому. На жаль, компанія не надала деталей події відкриття цього магазину. Це означає, що ми не маємо уявлення про інвентаризацію будинку Mi. З усім тим, оскільки цей Mi Home знаходиться в Китаї, ми очікуємо, що у нього буде кілька нових пристроїв від компанії.

Xiaomi серйозно ставиться до свого офлайн-бізнесу

Під час офіційного запуску Redmi Note 9 ще в листопаді 2020 року Лу Вейбінг встановив ціль для Xiaomi. Тоді він сказав: “У наступному році в кожному окрузі буде будинок Xiaomi, а у кожного фаната Mi буде будинок Xiaomi поруч”. Це підтверджує бажання Xiaomi бути ближче до Mi Fans та її клієнтів. Наразі план Xiaomi щодо наближення Mi Home до кожного фаната Mi триває безперебійно. Після того, як він охопить величезну частину Китаю, він переїде до Індії. Компанія вже має велику кількість Mi Homes в Індії. Однак не так сильно, як Китай. Індія – найважливіший ринок Xiaomi. Компанія знаходиться на вершині індійського ринку смартфонів близько двох років поспіль. Нагадаємо, ще в січні Xiaomi створила новий рекорд, відкривши тисячі магазинів Xiaomi одночасно. Зокрема, Xiaomi одночасно відкрила 1003 магазини Mi, і вони негайно розпочали роботу. Зараз компанія сподівається повністю охопити більше міст та округів. Згідно з його нещодавньою доповіддю, охоплення Цзянсу та Хенань на рівні округу Xiaomi Home є повним.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: