Розкрито дизайн та технічні характеристики Samsung Galaxy A82

Згідно з багатьма чутками, Samsung готується розширити сімейство середніх бюджетних смартфонів серії A на Galaxy A82. Серйозним підтвердженням цього стала поява пристрою в базі даних Google Play Console. Пристрій під назвою Galaxy Quantum 2, відомий як квантовий варіант базової галактики A82; оснащений 6 ГБ оперативної пам’яті та чипсетом Snapdragon 855+.

З зовнішньої точки зору, новий продукт майже не відрізняється від представлених раніше Galaxy A52 та A72; за винятком того, що кадр навколо дисплея FHD + (2400 x 1080 пікселів) тонший. Крім того, наявність отвору передньої камери в ньому спростовує чутки про повернення складаного модуля основної камери, як це було реалізовано в Galaxy A80. Дебют Samsung Galaxy A82 та його квантовий варіант очікується до кінця другого кварталу.

Samsung Galaxy A82

Дивлячись на технічні характеристики Galaxy A72 і Galaxy A52, можна припустити, що Galaxy A82 отримає OLED-панель, захист від пилу та вологи IP67, акумулятор місткістю не менше 4500 мАг та частоту оновлення дисплея не менше 90 Гц Але цінник може бути на рівні 500 доларів.

Варто згадати, що раніше повідомлялося, що Galaxy A82 стане наступником Galaxy A80, пропонуючи обертову камеру. Ходять чутки, що наступник успадкує цю унікальну особливість від свого попередника; і це дозволить його з гордістю називати «першим 5G-смартфоном з обертовим блоком камери».

Що стосується самої камери, то мережеві джерела кажуть, що вона включатиме 64-мегапіксельний датчик Sony IMX686. Samsung не вперше робить ставку не на власне рішення, а на датчик конкурента. Очевидно, що створення Sony виглядає кращим.

Інформація з бази даних, яку дає бенчмарк AnTuTu, свідчить про те, що апаратною платформою смартфона буде Snapdragon 855+. Можливо, вибір цього чіпа обумовлений насамперед його орієнтацією на певні ринки.

Не виключено, що у випадку з Galaxy A82 ставка була зроблена насамперед на китайському ринку, де вони люблять все незвичне. Але це лише припущення, але як все буде насправді, ми з’ясуємо під час презентації.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua