Huawei Cloud є найбільш швидкозростаючим у світі - темпи зростання становлять 168%

Через раптову пандемію коронавірусу ентузіазм підприємств переходити до хмари був безпрецедентно високим. Торік Huawei Cloud посіла друге місце на китайському ринку публічних хмар. Крім того, хмарний сервіс Huawei також є найбільш гінким у світі. Цю статистику оприлюднив голова правління Huawei ауе Ху Хукун сьогодні на щорічній звітній конференції.

Huawei Cloud є найбільш швидкозростаючим у світі - темпи зростання становлять 168%

Згідно з річним звітом Huawei, у 2020 році глобальний дохід компанії від продажів склав 891,4 млрд юанів (135,7 млрд доларів). Це річний приріст на 3,8%. Крім того, компанія також зафіксувала чистий прибуток у 64,6 мільярда юанів (9,8 мільярда доларів), що на 3,2% більше у порівнянні з попереднім роком.

Як і в попередні роки, щорічний звіт Huawei публікував відповідні фінансові дані для трьох основних підприємств, включаючи операторів, споживачів та підприємства. Однак компанія не розголошувала фінансові дані, пов'язані з хмарним бізнесом. Компанія включає свій хмарний бізнес як частину свого корпоративного бізнесу. Однак, за словами Ху Хокуна, темпи зростання Huawei Cloud у 2020 році сягають 168%.

«Huawei Cloud доклала великих зусиль в галузі екології». Щорічний звіт показує, що Huawei Cloud запустила понад 220 хмарних сервісів, понад 210 рішень, отримала більш як 80 авторитетних сертифікатів безпеки у всьому світі. Компанія також співпрацювала з понад 19 000 партнерами, об'єднавши на хмарний ринок не менше 10 000 розробників та понад 4 000 додатків.

Бізнес смартфонів Huawei все ще занепадає

Цікаво, що Huawei все ще добре працює, попри відступ від заборони США. Насправді заборона США в основному зачіпає лише бізнес смартфонів Huawei. У зв’язку з цим бізнес компанії зі смартфонами йде на спад. Їй довелося розпродати свій суборенд Honor, щоб захистити бренд від повного руйнування.
Наразі його смартфони були в основному недоступні через заборону. Однак він не має доступу до нових флагманських чіпів. Таким чином, він повинен задовольнити запаси, які він отримав від TSMC до початку заборони. Здається, проблеми між США та Huawei не зникнуть найближчим часом. Новий уряд у США такий же суворий, як і старий, щодо Huawei. Після серії Huawei P50 у компанії, швидше за все, закінчаться флагманські чіпи. Що буде з бізнесом смартфонів Huawei після цього? Ну, прямої відповіді на це питання немає. Нам просто доведеться почекати кілька місяців і подивитися, що станеться.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: