Чи потрібен флагманському смартфону захист від води? Результати опитування

Ви нікого не здивуєте водонепроникністю смартфона, хоча на ринку не так багато моделей, які можуть похвалитися такою характеристикою. Якщо ви уважно придивитесь до модельного ряду деяких виробників, то виявите, що не існує пристроїв із захистом від води IP67 / IP68, і вони зовсім не прагнуть випустити водонепроникний пристрій якомога швидше.

Багато компаній вирішили запропонувати захист від води у своїх флагманських моделях. Наприклад, це OnePlus 9 Pro, Oppo Find X3 Pro, Xiaomi Mi 11 Ultra та флагмани сімейства Samsung Galaxy S21. Звичайно, користувачі повинні платити пристойні гроші за смартфон, щоб безпечно сходити на пляж або у ванну. Цілком логічно, що в цій ситуації виникає питання, наскільки важлива водонепроникність мобільних пристроїв для користувачів при придбанні флагманського смартфона?

Вебсайт Androidauthority задав своїм читачам це питання, і за результатами опитування виявилося, що 34,9% не вважають водостійкість пріоритетом, але водночас вони впевнені, що захист від вологи є благом, коли справа доходить до флагманів.
33,9% респондентів висловилися за те, що гідроізоляція в смартфоні є важливою і необхідною функцією для них, і вони не розглядали б можливість придбання флагмана, якого не вистачає. Ще 24,1% заявили, що водонепроникність є однією з ключових характеристик, яку вони будуть шукати при придбанні преміумсмартфона. І лише 7,5% сказали, що їм абсолютно все одно, захищений їх пристрій від води чи ні.

Ось деякі коментарі читачів:

Лукас Дворок: Оскільки офіційна стійкість до пилу та води не триває у міру старіння телефону, це не так корисно. Крім того, це не є частиною гарантії. Тож це в основному марний номер на папері, якщо виробники не приймуть його серйозно і не включать у гарантію.

ISMoney: Багато людей, яким важлива ця функція, так чи інакше не навчились правильно доглядати за своїми пристроями. Не так вже й складно пам’ятати, щоб уникати води. Вони не робили цього зі своїми шкарпетками, але коли справа стосується їхніх пристроїв, вони стають дещо обережнішими.

Джо Блек: Це, звичайно, приємно мати, оскільки я взяв із собою телефон, коли брав своїх дітей у басейн. Зараз у мене є телефон із рейтингом IP; але я був би більш ніж готовий обміняти ІС на кращі мікрофони, динаміки чи щось більше, що є для мене цінним.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua