PayPal дозволить користувачам проводити розрахунки з використанням кріптовалютних резервів

Нещодавно Visa оголосила про важливий крок, в якому вона буде використовувати криптовалюта для розрахунків за транзакціями. Після цієї важливої ​​новини у світі цифрових валют PayPal запустив сервіс криптовалюта. Як випливає з назви, сервіс дозволяє користувачам розплачуватися, використовуючи активи в криптовалюті. Це означає, що тепер користувачі зможуть використовувати цифрові валюти для розрахунків в мільйонах онлайн-магазинів по всьому світу.

На цей момент рішення для онлайн-платежів підтримує біткойни, ефір, біткойн готівкою і лайткойн. Якщо ви зберігаєте будь-яку з цих цифрових валют в цифрових гаманцях PayPal, ви зможете конвертувати їх в паперові валюти при оформленні замовлення. Це означає, що тепер ви можете використовувати свою криптовалюта для покупок через PayPal.

Крипто-каса Paypal значно збільшить використання цифрових валют

Компанія повідомила, що працює над сервісом з кінця минулого року. Він також оголосив, що в найближчі місяці надасть послугу всім своїм 29 мільйонам продавців. Мета цієї послуги - дозволити користувачам PayPal безперешкодно використовувати криптовалюта при здійсненні платежів. По суті, ви будете використовувати криптовалюта точно так же, як кредитні або дебетові картки на платформі.
Варто відзначити, що компанія не буде стягувати комісію за транзакції за використання сервісу криптовалюта. Крім того, ви можете використовувати тільки один тип монет для кожної покупки. З цим новим оголошенням PayPal стає однією з найбільших фінансових компаній, відкрито приймають цифрові валюти. Звичайно, це оголошення сприяло зростанню цін на віртуальні монети.

Нагадаємо, PayPal представив можливість зберігати, купувати та продавати криптовалюта у своєму цифровому рішенні. Звичайно, ця нова функція також побудована на її основі. На момент написання цієї статті послуга доступна тільки клієнтам з США. Будемо сподіватися, що в майбутньому компанія розширить послугу на більшу кількість регіонів чи ринків.

Інші великі компанії, які брали участь в перегонах в минулому!

Як згадувалося раніше, Visa недавно оголосила про використання криптовалюта для розрахунків по платежах. Для цього компанія уклала партнерські відносини з Coinbase і Crypto.com для проведення платежів в стабільній монеті USDC. Минулого тижня Tesla оголосила, що буде приймати платежі в біткойнах за свої автомобілі.

З огляду на всі недавні події у світі криптовалюта, схоже, що майбутнє цифрових валют знаходиться в позитивному світлі.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: