Нова версія Mi Box S пройшла сертифікацію FCC

Березень, безумовно, закінчився золотим місяцем для ентузіастів Xiaomi. Компанія розпочала місяць з випуску своїх серій Redmi K40 та Redmi Note 10, а закінчила запуском Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro та першого складного смартфона компанії Mi Mix Fold. Зараз компанія колись проти викрадає заголовки, цього разу не для випуску нового продукту. Зрештою, навіть самим бурхливим фанатам Мі після двох днів подій потрібно відпочити. Що ж, сьогодні новий не випущений продукт базується на сертифікації FCC. Здається, це нова версія потокового пристрою Mi Box S.

Оригінальний Mi Box S був анонсований у жовтні 2018 року, і новий продукт, ймовірно, має успіх. Це трохи цікаво, особливо після дуже успішного Mi TV Stick, який виявився хітом завдяки своїй дешевій та доступній ціні та безлічі функцій, що поставляються з ним. Однак Xiaomi може закінчити випуск більш звичного пристрою, щоб конкурувати з традиційними потоковими коробками.

Вперше про цей біт повідомили люди на 9to5Google. Згідно з ним, північноамериканський FCC сертифікував новий Mi Box під номером моделі MDZ-22-AG. Він майже ідентичний номеру моделі MDZ-22-AB у версії 2018 року. Зображення, що додаються до документів FCC, також показали, що він має такий самий дизайн, як Mi Box S, однак, він має дещо інший пульт.

 

Однак є деякі специфікації, які змушують нас сумніватися, що це насправді продовження. Врешті-решт, зображення внутрішніх зображень показують, що цей новий Mi Box має той самий старий чотириядерний процесор Amlogic S905-H, який працює на оригінальних Mi Box і Mi Box S. Отже, який сенс представляти новий продукт, який точно забезпечує продуктивність як його попередник? Існує навіть копія керівництва користувача, де сказано, що пристрій називається Mi Box S. Тому ми не вважаємо, що це наступник Mi Box S, можливо, просто інший варіант.

Фотографії демонструють однаковий дизайн чорної коробки з портами ззаду. Він постачається з аудіовиходом, портом HDMI, портом USB-A та гніздом для введення живлення. Пульт дистанційного керування має таке саме розташування. Однак цього разу кнопка Netflix біла, а кнопка Prime Video замінює кнопку Live TV із попередньої моделі.

Згідно з керівництвом користувача, пульт дистанційного керування живить від двох батарей AAA, які входять до комплекту разом із кабелем HDMI та адаптером живлення.

Очевидно, це не новий продукт, а лише поступова заміна старої моделі. Можливо, Xiaomi оновлює продукт без належного випуску. Нерідкі випадки, коли компанії роками змінюють деякі біти своїх пристроїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: