MediaTek був найбільшим постачальником чіпсетів у 2020 році

Колись MediaTek асоціювався з погано оптимізованими чіпами із завищеними цифрами, але меншою продуктивністю. Однак останніми роками компанія значно вдосконалюється, і все завершилось тогорічним випуском серії Dimensity. Слід погодитись, що серія Helio P не була найзахоплюючою лінійкою чипсетів, випущених MediaTek. Ці чіпи не відповідали пропозиціям Qualcomm і змусили компанію залишатися в середньому сегменті протягом усього року. У 2019 році компанія показала ознаки вдосконалення з випуском серії Helio G. Минулого року це змінило ринок смартфонів з появою чудових, передових чіпів 5G. Окрім усіх характеристик та переваг, ці мікросхеми були набагато дешевшими, ніж пропозиції Qualcomm у 5G. Згідно з доповіддю Digitimes, зростання MediaTek на ринку разом із серією Dimensity надало йому звання найбільшого постачальника чипсетів у 2020 році.

Згідно з повідомленням, тайванський виробник чіпів був виробником мікросхем номер 1 у 2020 році. Величезний ріст бренду завдяки зростальним замовленням від ключових виробників смартфонів, забороні Huawei в США та стратегічному оголошенню компанії про нову лінійку чипсетів Dimensity з вбудованими в 5G-модемах.

Xiaomi поставила понад 351,8 мільйона чіпів виробникам смартфонів у 2020 році

У 2020 році MediaTek відвантажила виробникам смартфонів 351,8 мільйона одиниць. Зараз компанія має 27,2% частки ринку, що перевищує 17,2% у 2019 році, коли вона відвантажила 238 мільйонів кораблів для смартфонів. За словами Omdia, це перший випадок, коли MediaTek перевершує Qualcomm як провідну марку чипсетів для смартфонів за кількістю постачання.

Наразі Xiaomi була найбільшим замовником компанії, постачаючи 63,7 мільйона телефонів з чіпами MediaTek у 2020 році проти 19,7 мільйона у 2019 році. Oppo відправила другу за величиною кількість минулого року на загальну суму 55,3 мільйона смартфонів у порівнянні з 46,3 мільйона у 2019 році. У поєднанні з Realme минулого року Oppo відправив 83,2 мільйона смартфонів MediaTek. Навіть Samsung збільшив замовлення у виробника чіпів на 43,3 мільйона відправлень у 2020 році. Без підрозділу чипсетів Kirin Huawei не мав іншого вибору, як знайти нового постачальника для своїх смартфонів. Оскільки заборона США заважає компанії мати справу з Qualcomm, китайський гігант замовив чіпи у MediaTek. Vivo також є ще одним важливим гравцем, що співпрацює з MediaTek, особливо завдяки лінійці iQOO.

Цього року ми очікуємо, що MediaTek буде продовжувати зростати. Huawei та новий Honor продовжать аутсорсинг чипсетів через закінчення лінійки Kirin. До того, інші бренди, такі як Xiaomi та Realme, збережуть це стратегічне партнерство. Зрештою, це дозволило їм запустити безліч дешевих телефонів із підключенням 5G. Останній завтра оприлюднить новий телефон, який отримав назву Realme V13, і він оснащений економічно вигідною мікросхемою 5G MediaTek Dimensity 700. Економічні чіпи, випущені компанією, будуть надалі приносити їм більше партнерства в майбутньому. Зрештою, 5G потрібно розширюватись далі, а ринки, що розвиваються, поспішають з економічними телефонами.

Цього року MediaTek впевнений, що він також зіграє велику роль на ринку економічно ефективних флагманів. Компанія анонсувала два чипсети з передовим 6-нм процесом і ядрами Cortex-A78, які отримали назву Dimensity 1200 і Dimensity 1100.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: