Apple WWDC 2021 запланований на 7 червня, стане віртуальним вдруге

Apple щойно оголосила про свою щорічну конференцію WWDC на 2021 рік. Для тих, хто цього не знає, WWDC означає Всесвітню конференцію розробників, де компанія розкриває все програмне забезпечення. Подія насамперед націлена на розробників, що дозволяють їм зустрічатися з інженерами Apple. Як і минулого року, Apple WWDC 2021 повністю виходить з мережі через пандемію COVID-19.

Виробник iPhone у Купертіно опублікував офіційну вебсторінку події. WWDC 2021 розпочнеться з 7 по 11 червня. Слово для WWDC 2021 - "Світло і далі".

Apple WWDC 2021: нові версії iOS, iPadOS, macOS та інших!

  • iOS 15
  • iPadOS 15
  • macOS 12
  • watchOS 8
  • tvOS 15

На віртуальному заході WWDC 2021 ми очікуємо, що Apple розкриє свої наступні ітерації програмного забезпечення. Слід очікувати, що ми побачимо про iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, watchOS 8 і, звичайно, tvOS 15. Apple також повинна випустити бета-версію розробника для всіх цих нових операційних систем. Оскільки подія стане віртуальною, ми очікуємо, що вона буде безкоштовною для осінніх розробників.

Як і минулого разу, розробники з усього світу будуть налаштовуватися, щоб стати свідками розкриття. Розробники могли б взаємодіяти з інженерами Apple за допомогою індивідуальних призначень в лабораторіях та інженерних сесій. Крім того, можна також поспілкуватися з інженерами через форуми розробників Apple. Все це було б абсолютно безкоштовно.

Окрім роботи над декількома програмними продуктами, Apple працює над новими версіями iMac та MacBook Pro. Крім того, компанія планує перейти на власну лінійку кремнієвих процесорів. Було б цікаво подивитися, чи не почуємо ми про щось із цього на майбутній конференції WWDC 2021.

З іншого боку, за чутками, Apple також працює над гарнітурою зі змішаною реальністю, яка, як очікується, з’явиться у 2022 році. Є велика ймовірність, що компанія може дратувати продукт у найближчій події. З огляду на це, їх слід сприймати з щіпкою солі, оскільки Apple, як правило, відома тим, що дотримується програмного аспекту на своїх конференціях WWDC.

Цього разу подія може побачити більше привабливості!

Попередня ітерація Apple WWDC була досить успішною подією, і першопричиною її могло бути те, що вона проводилася віртуально. Оскільки подія була безкоштовною, Apple зуміла залучити 22 мільйони глядачів на всіх платформах. Фактично, компанія змогла продемонструвати розробникам 72 години відеоконтенту. Apple також утримувала 4500 персональних лабораторій.

Оскільки ітерація 2021 року буде змодельована після такої у 2020 році, ми очікуємо, що подія перевершить базові очікування.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: