Xiaomi Mi 11 Ultra використовує перший у світі клапан зниження тиску

За кілька годин Xiaomi офіційно випустить Xiaomi Mi 11 Ultra. Після анонсу датчика зображення Samsung GN2, супершвидкої зарядки кремній-кисневого анодного акумулятора та технології розсіювання тепла з повною зміною фази є ще більше. Сьогодні компанія заявила, що Xiaomi Mi 11 Ultra додасть ще одну світову прем'єру - клапан запобіжного тиску з високою проникністю.

Xiaomi Mi 11 Ultra використовує перший у світі клапан зниження тиску

За словами компанії, Xiaomi Mi 11 Ultra стане першим мобільним телефоном Xiaomi, який підтримує водонепроникність IP68. Це найвищий рейтинг пило- та водостійкості для електричного обладнання. Цей смартфон може вижити у воді на глибині 1,5 метра протягом 30 хвилин.

Xiaomi Mi 11 Ultra представляє клапан зниження тиску з високою проникністю, який черпає натхнення у професійних дайвінг-годинниках. Він лише повітропроникний і непроникний, а повітропроникність пристрою вдвічі більша, ніж у сучасних водонепроникних мобільних телефонів.

Xiaomi цілком щаслива, що нарешті випускає смартфон із рейтингом IP68. Це не зовсім нова функція для смартфонів, однак, нова для Xiaomi. Згідно з повідомленнями, Xiaomi Mi 11 Ultra отримав сертифікацію IP68 від Rheinland.

IP68 не означає, що пристрій можна тривати у воді вічно

Однак користувачі повинні бути обережними, використовуючи смартфони під водою. Зі збільшенням глибини води тиск води також зростатиме. Це призводить до різниці тисків між внутрішньою та зовнішньою частинами мобільного телефону, що створює величезний тиск та проблеми з герметичністю. Тому деякі професійні годинники для дайвінгу високого класу оснащені клапаном зниження тиску. Це дозволяє повітрю циркулювати, не витікаючи, і досягти балансу тиску між внутрішньою та зовнішньою частинами телефону. Xiaomi Mi 11 Ultra також використовує цей запобіжний клапан високого тиску.

Клапан зниження тиску високої проникності Mi 11 Ultra заснований на тому ж принципі. Він лише вентильований, не пропускає воду, і має одиничну повітропроникність 25000 мл / хв при тиску 7 кПа, що вдвічі більше, ніж у сучасних водонепроникних мобільних телефонів.

Крім того, клапан зниження тиску з високою проникністю може не тільки певною мірою знизити ймовірність глибоководних пошкоджень, а й набути чинності та допомогти при зльоті та посадці на літак. Це ефективно запобігає пошкодженню цього пристрою внаслідок екстремальних умов (гарячих або холодних). Він також захищає цей пристрій від впливу здавлювання.

Звичайно, наявність IP68 не є надійною. Будь-яке обладнання IP68 з часом втрачає свою ефективність. При щоденному використанні зношення та падіння призведе до зниження герметичності та ризику потрапляння води.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: