Складані екрани телефону Xiaomi Mi MIX

Протягом останніх двох років на ринку смартфонів доводилося приймати кілька складних смартфонів. Перший складний телефон, Royole Flexpai, з’явився на ринку у 2018 році. Однак перший складний телефон популярних виробників - від Samsung та Huawei. Samsung Galaxy Fold та Huawei Mate X були кардіостимуляторами. Цим смартфонам довелося подолати багато проблем, перш ніж вони врешті-решт вийшли на ринок. Відтоді ми бачили інші складні смартфони інших популярних виробників. Перший складний телефон від Xiaomi надійде сьогодні вже сьогодні. У складному телефоні Xiaomi Mi MIX буде використана перша у світі рідинна лінза. Згідно з нещодавніми повідомленнями з Китаю, постачальники дисплеїв складного телефону Xiaomi Mi MIX тепер є загальнодоступними.

Складані екрани телефону Xiaomi Mi MIX

Згідно з повідомленням, постачальник рідких лінз для майбутнього флагмана Xiaomi OFILM. Крім того, екран цього смартфона є OLED-дисплеєм, і його надає China Star Optoelectronics, дочірня компанія TCL. Компанія випускає цей екран виключно для складного телефону Xiaomi.

Xiaomi стверджує, що рідка лінза є магічним нововведенням, як і "лінза людського ока". Текуча рідина обмотується плівкою, замінюючи традиційні оптичні лінзи. Це значно збільшує фокусну відстань і фокус дисплея. Таким чином, лінза може бути мікроскопічною на близькій відстані, а може бути телефото далеко.

Складаний телефон Xiaomi Mi MIX розробляється

Xiaomi роками працює над своїм складним телефоном. Перший прототип складного телефону Xiaomi вийшов на дорогу ще у 2019 році. Однак ми ще не побачили перший на ринку смартфон Xiaomi, що складається.

Згідно з повідомленнями, складний телефон Xiaomi Mi MIX за дизайном схожий на Samsung Galaxy Z Flip. Зовнішній дисплей цього пристрою більший і виконує роль основного дисплея. За своїм дизайном камери цей пристрій схожий на Xiaomi Mi 11. Він використовує потрійну настройку задньої камери, а також світлодіодний спалах у квадратному модулі.

Складаний телефон Xiaomi не використовуватиме жодної камери на дисплеї. Складаний характер цього телефону дозволить задній камері працювати як передня камера. Згідно з повідомленнями, складний телефон Xiaomi Mi MIX стане найдешевшим смартфоном із гнучким екраном на ринку.

Окрім складного смартфона Mi MIX, Xiaomi також сьогодні випустить Xiaomi Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra та Mi 11 Lite.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: