Понад мільйон одиниць серії Samsung Galaxy S21 продано в Південній Кореї

Південнокорейський виробничий гігант, Samsung, є одним з найбільших виробників смартфонів у світі. Його остання серія Galaxy S21 успішно працює у світовому масштабі. Компанія також б’є рекорди за допомогою цієї нової флагманської серії. Раніше сьогодні компанія розкрила рекорд продажів серії Samsung Galaxy S21 у Південній Кореї. Згідно з повідомленнями, продажі серії Galaxy S21 перевищили 1 мільйон одиниць 26 березня.

Нагадаємо, що серія Samsung Galaxy S21 була запущена 29 січня. Протягом 57 днів обсяг продажів цієї серії перевищив мільйон одиниць у Південній Кореї. Порівнюючи показники продажів цієї серії з іншими серіями, це не погано. Дивлячись на попередню серію Galaxy S20, серія Galaxy S21 на місяць швидша, досягнувши 1 мільйона одиниць. Однак щодо серії Galaxy S10 це приблизно на 10 днів повільніше. Серія Samsung Galaxy S10 досягла мільйона одиниць протягом 47 днів після запуску у 2019 році.

Щоб повернути попереднє зниження продажів, Samsung Electronics знизила ціну на серію S21, і час виходу на ринок був приблизно на місяць раніше, ніж у попередні роки. За даними американської дослідницької та консалтингової компанії Strategy Analytics, завдяки випуску нового телефону Samsung Electronics у лютому цього року продала 24 мільйони одиниць, що становить 23,1% світового ринку смартфонів. Він займає перше місце на світовому ринку смартфонів. Apple продала 23 мільйони одиниць, посівши друге місце з часткою ринку 22,2%.

Samsung Director View найближчим часом надійде до старих телефонів Galaxy

Одна з найкращих функцій камери Galaxy S21 може незабаром бути доступна на старих флагманських телефонах через оновлення прошивки. Ця функція називається “Перегляд режисера”. З моменту запуску на початку цього року це завжди було ексклюзивною особливістю серії Galaxy S21.

Першим старим пристроєм Galaxy, який отримає оновлення функції Director View, може бути Galaxy S20. Нещодавно T-Mobile USA оновив сторінку підтримки Galaxy S20, додавши вказівки щодо використання режиму перегляду. Ця функція ще не запущена, але вона сильно вказує на те, що S20 вступить у цю функцію. Samsung вже багато разів передавав нові флагманські функції на старі пристрої за допомогою оновлення мікропрограми.

Минулого місяця серія Galaxy S20 відкрила оновлення One UI 3.1, яке не включає View Director або інші функції.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua