Понад мільйон одиниць серії Samsung Galaxy S21 продано в Південній Кореї

Південнокорейський виробничий гігант, Samsung, є одним з найбільших виробників смартфонів у світі. Його остання серія Galaxy S21 успішно працює у світовому масштабі. Компанія також б’є рекорди за допомогою цієї нової флагманської серії. Раніше сьогодні компанія розкрила рекорд продажів серії Samsung Galaxy S21 у Південній Кореї. Згідно з повідомленнями, продажі серії Galaxy S21 перевищили 1 мільйон одиниць 26 березня.

Понад мільйон одиниць серії Samsung Galaxy S21 продано в Південній Кореї

Нагадаємо, що серія Samsung Galaxy S21 була запущена 29 січня. Протягом 57 днів обсяг продажів цієї серії перевищив мільйон одиниць у Південній Кореї. Порівнюючи показники продажів цієї серії з іншими серіями, це не погано. Дивлячись на попередню серію Galaxy S20, серія Galaxy S21 на місяць швидша, досягнувши 1 мільйона одиниць. Однак щодо серії Galaxy S10 це приблизно на 10 днів повільніше. Серія Samsung Galaxy S10 досягла мільйона одиниць протягом 47 днів після запуску у 2019 році.

Щоб повернути попереднє зниження продажів, Samsung Electronics знизила ціну на серію S21, і час виходу на ринок був приблизно на місяць раніше, ніж у попередні роки. За даними американської дослідницької та консалтингової компанії Strategy Analytics, завдяки випуску нового телефону Samsung Electronics у лютому цього року продала 24 мільйони одиниць, що становить 23,1% світового ринку смартфонів. Він займає перше місце на світовому ринку смартфонів. Apple продала 23 мільйони одиниць, посівши друге місце з часткою ринку 22,2%.

Samsung Director View найближчим часом надійде до старих телефонів Galaxy

Одна з найкращих функцій камери Galaxy S21 може незабаром бути доступна на старих флагманських телефонах через оновлення прошивки. Ця функція називається “Перегляд режисера”. З моменту запуску на початку цього року це завжди було ексклюзивною особливістю серії Galaxy S21.

Першим старим пристроєм Galaxy, який отримає оновлення функції Director View, може бути Galaxy S20. Нещодавно T-Mobile USA оновив сторінку підтримки Galaxy S20, додавши вказівки щодо використання режиму перегляду. Ця функція ще не запущена, але вона сильно вказує на те, що S20 вступить у цю функцію. Samsung вже багато разів передавав нові флагманські функції на старі пристрої за допомогою оновлення мікропрограми.

Минулого місяця серія Galaxy S20 відкрила оновлення One UI 3.1, яке не включає View Director або інші функції.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: