Номери моделей Galaxy Tab S7 + Lite 4G та 5G підтверджені розробкою мікропрограми

Ринок планшетів Android не такий конкурентоспроможний, як смартфони. Однак деякі компанії, такі як Samsung, Huawei та Lenovo, збирають позитивні результати завдяки своїй пропозиції великогабаритних пристроїв. Корейська фірма випускає цілий ряд таблеток щороку, і 2021 рік не стане винятком. Samsung готує місцевість до випуску своїх Galaxy Tab A7 Lite і Galaxy Tab S7 Lite. Докази цих майбутніх таблиць вже були помічені в кількох сертифікаціях та переліку еталонів кілька тижнів тому. Ми навіть бачили, як Galaxy Tab A7 Lite пару днів тому пройшов сертифікацію FCC, NBTC та Bluetooth SIG. Тепер, в останній розробці, Galaxy Tab S7 + Lite був знайдений завдяки новій розробці тесту мікропрограми, яка виявила Tab S7 + Lite у варіантах 4G та 5G.

Номери моделей Galaxy Tab S7 + Lite 4G та 5G підтверджені розробкою мікропрограми

Варіант лише для LTE пов’язаний з номером моделі SM-T735N. Натомість версія 5G вказана в базі даних прошивки з номером моделі SM-T736N. Що стосується специфікацій, ми не маємо багато інформації про жоден з цих двох пристроїв. З цієї причини ви повинні переварити цю нещодавно видану інформацію про мікропрограму з щіпкою або двома солі. Досі незрозуміло, чи буде цей майбутній планшет випущений як Galaxy Tab S7 Lite або Tab S7 + Lite.

Номери моделей Galaxy Tab S7 + Lite 4G та 5G підтверджені розробкою мікропрограми

Раніше отримана інформація свідчить про те, що Samsung працює над купу нових планшетів, які, як повідомляється, мають номери моделей, як SM-T730, SM-T735, та SM-T736B / SM-T736N відповідно. Згідно зі звітом SamMobile, ці майбутні планшети можуть вийти як Galaxy Tab S7 Lite, Tab S8e та Tab S8e Plus або XL.

Номери моделей Galaxy Tab S7 + Lite 4G та 5G підтверджені розробкою мікропрограми

Гарантовані характеристики Galaxy Tab S7 Lite / Tab S7 + Lite

Нещодавно Tab S7 Lite був помічений на еталоні GeekBench. Пристрій з'явилося там з Qualcomm Snapdragon 750G і 4G оперативної пам'яті. Однак ми також очікуємо моделі вищого класу з принаймні 6 ГБ оперативної пам'яті. Що стосується програмного забезпечення, пристрій буде працювати під управлінням Android 11 прямо з коробки, а також мати в собі OneUI 3.1 від Samsung. На Tab S7 Lite працював GeekBench з номером моделі SM-T736B. Навіть вважається, що цей майбутній планшет також матиме 4G LTE та Wi-Fi версію. Минулі джерела свідчать про 12,8-дюймовий дисплей, тож, попри прізвисько "Lite", це величезний планшет. Запуск може відбутися десь у червні.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: