Номери моделей Galaxy Tab S7 + Lite 4G та 5G підтверджені розробкою мікропрограми

Ринок планшетів Android не такий конкурентоспроможний, як смартфони. Однак деякі компанії, такі як Samsung, Huawei та Lenovo, збирають позитивні результати завдяки своїй пропозиції великогабаритних пристроїв. Корейська фірма випускає цілий ряд таблеток щороку, і 2021 рік не стане винятком. Samsung готує місцевість до випуску своїх Galaxy Tab A7 Lite і Galaxy Tab S7 Lite. Докази цих майбутніх таблиць вже були помічені в кількох сертифікаціях та переліку еталонів кілька тижнів тому. Ми навіть бачили, як Galaxy Tab A7 Lite пару днів тому пройшов сертифікацію FCC, NBTC та Bluetooth SIG. Тепер, в останній розробці, Galaxy Tab S7 + Lite був знайдений завдяки новій розробці тесту мікропрограми, яка виявила Tab S7 + Lite у варіантах 4G та 5G.

Варіант лише для LTE пов’язаний з номером моделі SM-T735N. Натомість версія 5G вказана в базі даних прошивки з номером моделі SM-T736N. Що стосується специфікацій, ми не маємо багато інформації про жоден з цих двох пристроїв. З цієї причини ви повинні переварити цю нещодавно видану інформацію про мікропрограму з щіпкою або двома солі. Досі незрозуміло, чи буде цей майбутній планшет випущений як Galaxy Tab S7 Lite або Tab S7 + Lite.

Раніше отримана інформація свідчить про те, що Samsung працює над купу нових планшетів, які, як повідомляється, мають номери моделей, як SM-T730, SM-T735, та SM-T736B / SM-T736N відповідно. Згідно зі звітом SamMobile, ці майбутні планшети можуть вийти як Galaxy Tab S7 Lite, Tab S8e та Tab S8e Plus або XL.

Гарантовані характеристики Galaxy Tab S7 Lite / Tab S7 + Lite

Нещодавно Tab S7 Lite був помічений на еталоні GeekBench. Пристрій з’явилося там з Qualcomm Snapdragon 750G і 4G оперативної пам’яті. Однак ми також очікуємо моделі вищого класу з принаймні 6 ГБ оперативної пам’яті. Що стосується програмного забезпечення, пристрій буде працювати під управлінням Android 11 прямо з коробки, а також мати в собі OneUI 3.1 від Samsung. На Tab S7 Lite працював GeekBench з номером моделі SM-T736B. Навіть вважається, що цей майбутній планшет також матиме 4G LTE та Wi-Fi версію. Минулі джерела свідчать про 12,8-дюймовий дисплей, тож, попри прізвисько “Lite”, це величезний планшет. Запуск може відбутися десь у червні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: