Huawei представить HarmonyOS 24 квітня, серію Huawei P50 — 27 квітня

Huawei намагається зберегти свою актуальність на ринку смартфонів зараз, коли залучення звичайної річної кількості смартфонів неможливо. Замість того, щоб пропонувати телефони середнього класу, компанія зосередиться на флагманському сегменті. Компанія представить серію Huawei P50. Подейкували, що ці пристрої з’являться в березні, але через проблеми із забороною компанія, як повідомляється, просунула його вперед. Річ у тому, що компанія розраховувала досягти угоди з урядом США, яка зараз знаходиться під адміністрацією Байдена, але поки що немає жодних ознак того, що заборона буде знята. Серед кризи компанія готує свій HarmonyOS, який замінить Android на своїх смартфонах, і, очевидно, і нова ОС, і флагманська серія з'являться в наступному місяці.

Huawei представить HarmonyOS 24 квітня, серію Huawei P50 — 27 квітня

Співробітник Huawei з псевдонімом @FoxSister повідомив, що Huawei проведе два заходи в наступному місяці. Події відбудуться між 22 квітня та 27 квітня. Тема пресконференції: “Мудрість, що пов’язує все, мудрість та сотні людей” та “Мистецька деконструкція, зустріч із майбутнім”.

Huawei представить HarmonyOS 24 квітня, а серія Huawei P50 поставляється з програмним забезпеченням 27 квітня

Перша подія, ймовірно, означає випуск HarmonyOS 2.0. Однак незрозуміло, чи йдеться про HarmonyOS 2.0. Для тих, хто не обізнаний, він, як очікується, дебютує як нова операційна система для смартфонів Huawei. Крім того, @BalanPanda повідомив, що Huawei проведе конференцію розробників Huawei HDC з 24 по 26 квітня. Компанія представить більше подробиць про свою систему HongMeng, яка, як очікується, дебютує 24 квітня. Отже, є консенсус щодо нового Ітерація HarmonyOS буде представлена ​​24 квітня. Сподіваємось, це довгоочікувана версія своєї мобільної ОС для смартфонів.

Huawei представить HarmonyOS 24 квітня, серію Huawei P50 — 27 квітня

На додаток до вищезазначеного контенту, блогер також опублікував частину контенту, пов’язану із серією Huawei P50, на якій працює HarmonyOS. У дописі був англійський слоган „художня деконструкція”, що відповідає другому випуску. Хоча серія P50, здається, дійсно вийде 27 квітня, незрозуміло, чи стосується це випуску в Китаї чи за кордоном. Ходять чутки, що глобальний випуск відбудеться у травні.

Нова серія Huawei P50 буде поставлятися з чіткими варіаціями чіпів Kirin 9000. Через дефіцит чіпів вони в основному будуть продаватися в обмеженій кількості. Окрім цього, компанія, ймовірно, випустить три варіанти - Huawei P50, P50 Pro і P50 Pro +.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: