ТОП-5 криптовалют, які слід врахувати у 2021 році

Світ змінюється, і відбувається масовий перехід від традиційних валют до цифрових. В цей час кілька людей інвестують у криптовалюти, і на ринку існує безліч варіантів. На сьогодні у світі існує понад 4000 криптовалют, де люди інвестують у різні монети. Потяг до криптовалют справді величезний. У 2020 році близько 3% людей торгують цифровими валютами. Нині близько 15% людей у ​​світі здійснюють свої операції з цифровими валютами.

ТОП-5 криптовалют, які слід врахувати у 2021 році

Попри популярність криптовалют, необхідна надзвичайна обережність при інвестуванні. Інвестори повинні ретельно оцінити майбутнє криптовалюти, перш ніж інвестувати в неї. Вивчити прогрес цифрової валюти не зовсім просто. Ось чому ми маємо цю публікацію як керівництво для визначення найкращих можливостей на ринку.

Ми розглянемо 5 найкращих криптовалют, щоб розглянути, якщо ви хочете інвестувати в цифрову валюту. У цій публікації також буде розглянуто останні тенденції, а також переваги придбання цифрових валют.

Ось п’ять найкращих криптовалют для інвестування в цьому році. Перевірмо їх по одному.

Біткойн

На думку багатьох криптоінвесторів, біткойн є найстарішою цифровою валютою. Ця монета не просто стара (12 років), вона також є однією з найбільш сортованих криптовалют. Як і інші цифрові валюти, у біткойна є свої злети та падіння. Однак ретельна оцінка ринку допомагає його інвесторам заробляти на цьому гроші. Станом на 2019 рік біткойн продається за трохи більш як 10 000 доларів. Нині, за даними prices.org, один біткойн продається за суму понад 55 000 доларів. Таким чином, ми можемо спостерігати значне зростання інвесторів протягом останніх двох років. Зараз інвестори 2019 року можуть продати свої інвестиції приблизно в п’ять разів дорожче. Якщо ви хочете грати в безпеці, біткойн може бути просто найбезпечнішою криптовалютою для інвестування.

ТОП-5 криптовалют, які слід врахувати у 2021 році

За останні кілька років істотних втрат з боку інвесторів у біткойни не відбулося. Це справедливо для тих, хто має достатньо терпіння і не поспішав продавати, коли воно досягає одного з найнижчих рівнів.

Ефіріум

Ethereum отримує привід від популярної платформи обробки dApp. З точки зору інвестиційної безпеки, ця криптовалюта менш безпечна, ніж біткойн. Насправді його статистика за останні шість років була досить нестабільною, за даними Statista. Однак ті, хто отримав цю монету у 2015 році, коли вона продавалась трохи більше ніж за 1 долар, в цей час заробляють багатство, оскільки зараз вона продається за понад 1700 доларів.

ТОП-5 криптовалют, які слід врахувати у 2021 році

Однак, враховуючи короткий стрибок ціни на цю монету у 2018 році, багато людей все ще сумніваються. Нагадаємо, що в січні 2018 року ця монета продалася понад 1000 доларів. Прогнозували, що його ціна буде продовжувати зростати, але це було не так. До березня 2018 року він вже продавався за трохи більш як 400 доларів, а до жовтня 2018 року — за трохи більше ніж 100 доларів. Протягом 2019 року ціна цієї криптовалюти залишалася низькою, і це спричинило величезні збитки для деяких інвесторів, особливо тих, які інвестували в період з липня 2017 року по березень 2019 року.

Однак статки Ethereum змінилися з травня 2020 року, і відтоді його ціна була досить високою. Однак, дивлячись на хід цієї монети, досягти рівня біткойна буде складним завданням. З усім тим, враховуючи його останні показники, варто поглянути.

Litecoin

Litecoin існує вже давно, але його ціна залишається низькою. Саме це є причиною того, чому ми вважаємо, що він ще не реалізував увесь свій потенціал. Інвестування в Litecoin стане для багатьох можливістю, але це також буде серйозним ризиком. За останні п’ять років його ціна була досить мінливою, тому потенційним інвесторам потрібно бути дуже обережними.

ТОП-5 криптовалют, які слід врахувати у 2021 році

Однак можливість тут полягає в тому, що інвестиційний ризик не дуже високий. Зараз ця монета коштує менше ніж 200 доларів за даними реального спостерігача цін, отже, інвестиційний ризик не високий. По-друге, для того, щоб стати глобальною трансакційною мережею, Litecoin має технічні передумови. Цього достатньо, щоб спонукати користувачів розглянути можливість інвестування в нього.

Dogecoin

Хто зараз знає Dogecoin? Напевно, дуже мало людей, але у цієї криптовалюти є величезні можливості. На сьогодні це ледве коштує 1 долар, зокрема, згідно з даними реального спостерігача цін, Dogecoin коштує 0,055 доларів. Ну, це коштувало набагато менше кілька тижнів тому.

ТОП-5 криптовалют, які слід врахувати у 2021 році

Чому раптова популярність цієї криптовалюти? Це пов’язано з генеральним директором Tesla Ілоном Маск. Протягом останніх кількох тижнів від Ілона Маска було щонайменше 8 публікацій у Twitter, які співають похвалу Dogecoin. Насправді в одному зі своїх численних твітів він надав цій монеті статус «бога». В одному зі своїх твітів він написав: "Король Лев ... Dogecoin - це цифрова валюта кожного ... Вам не потрібно бути супербосом ... Тут немає максимумів, мінімумів, лише собаки". Після цих твітів відбулося величезне подорожчання цієї криптовалюти. На тому, що ми називаємо "тижнем божевілля", ціна Dogecoin зросла майже на 1000%. На початку 2021 року, після коментарів Маска Рівень курсу Dogecoin перевищив показник Bitcoin.

Якщо Dogecoin продовжує набирати тягу, яку отримує тепер, тоді ця монета має величезний потенціал.

Bitcoin Cash

Виділення оригінального біткойна, готівка біткойн потрапила в дорогу в результаті хард форка. На сьогодні ця монета коштує трохи понад 500 доларів. Однак за останні кілька років це було досить послідовно.

ТОП-5 криптовалют, які слід врахувати у 2021 році

Чому люди вкладають гроші в криптовалюти?

Ось найпопулярніші причини того, чому люди вкладають гроші в крипто монети

  • Безпека: Ви повинні бути впевнені, що все, що ви робите з криптовалютами, абсолютно неможливо простежити. Не існує ризику викрадення особистих даних та інших шахрайств. Однак ми повинні знати, що значний відсоток фінансових шахрайств пов’язаний із криптовалютами.
  • Менші операційні комісії: експлуатаційні витрати цифрових валют набагато нижчі, ніж у звичайних валютах.
  • Доступ: Зараз у світі існує понад 4000 цифрових валют. Придбати будь-яку з цих валют так само просто, як отримати повітря для дихання. Цифрові монети широко доступні, і ви можете торгувати ними де завгодно і коли завгодно.
  • Швидкість транзакції: одним клацанням миші ви можете здійснити транзакцію з криптовалютами. Це одна з причин, чому люди віддають перевагу цифровим валютам.

Висновок

Якщо ви хочете інвестувати в криптовалюти, вам доведеться витратити трохи часу, щоб дізнатись про цифрові валюти. Мало того, вам доведеться також навчитися вивчати ринкові тенденції. Вивчіть результативність монети протягом певного періоду і подивіться, як вона поводиться. Хоча інвестування в криптовалюти може бути дуже вигідним, воно також може принести величезні збитки. Ви повинні знати, коли купувати чи продавати. Криптовалюти, наведені вище, є перспективними варіантами. Повідомте нас, що ви думаєте про це, у розділі коментарів нижче

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: