Android 11 One UI 3.0 перенесено на Galaxy A7, A8 і A8 +

Компанія Samsung продемонструвала чудову роботу завдяки випуску оновлення One UI 3.0 на базі Android 11. Поки що компанія вже має безліч пристроїв, які постачаються з Android 10, на якому працює це оновлення. Окрім торішніх флагманів, таких як Galaxy S20 та Note 20, які спочатку поставлялися з Android 10, компанія також пропонує оновлення для старих смартфонів середнього класу. Наприклад, Galaxy A50, A50S та Galaxy A70, які надійшли з Android 9 Pie, а потім були оновлені до Android 10, нещодавно отримали оновлення для Android 11. Навіть деякі смартфони Galaxy M отримують таке саме лікування. Ми очікуємо, що найближчим часом більше пристроїв отримають Android 11, і компанія закінчить рік як один з найкращих виробників Android, що вимагає оновлення мікропрограми. Це те, про що ніколи не можна було б думати п’ять років тому. Однак талановитий розробник вирішив передати Android 11 з одним інтерфейсом користувача 3.1 до старих смартфонів Galaxy A7, A8 та A8 +.

Безперечний факт, що жоден із смартфонів на базі Exynos 7885 ніколи не отримає стабільного оновлення для Android 11. Ці пристрої починають з 2018 року, коли один користувацький інтерфейс Samsung ще був секретом. Однак якщо ви хочете поекспериментувати з найновішим програмним забезпеченням компанії на будь-якому з цих трьох смартфонів, це можливо. Звичайно, якщо ви за неофіційні методи.

One UI 3.1 надходить для Galaxy A7, A8 і A8 +

Старший член XDA-Developers VDavid003 зумів створити оновлення One UI 3.1 на базі Android 11 для Galaxy A7, A8 і A8 +. ПЗУ, що отримав назву “TreeUI”, було перенесено з Galaxy M31 з прошивкою Android 11. Окрім версії Android, оновлення також встановлює образ постачальника, сумісний з Android 11. Таким чином, користувачі зможуть завантажити Android 11 GSI на цих телефонах.

Пам’ятайте, що на цей момент мод One UI 3.1 нестабільний. Є кілька речей, які не працюють належним чином. Наприклад, у нас є стандартний додаток Samsung Camera, який взагалі не працює. Однак користувачі можуть завантажувати програми сторонніх камер, і вони працюватимуть нормально. До того, повідомляється, що розблокування обличчя та контроль інтенсивності пальника не працюють. Користувачі Galaxy A7 також втратять функціональність NFC, тож безконтактні платежі не зникають. Ви можете використовувати цей ПЗУ як щоденний драйвер, якщо вам не потрібен додаток Samsung Camera або NFC.

Звичайно, щоб встановити це оновлення, спочатку потрібно розблокувати завантажувач та встановити сумісне спеціальне відновлення. Після завершення процесу ви можете встановити власний ПЗУ на свій смартфон. Для отримання детальної інформації перевірте посилання на джерело. Однією з найкращих речей Android є спільнота, яка часто доводить, що слухавці не потрібно вмирати, коли компанія вирішить відмовитись від підтримки. Звичайно, ситуація набагато складніша, коли вона стосується важко модових чіпів Exynos.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua