Xiaomi веде переговори з Great Wall Motors щодо виробництва електромобілів

Сьогодні Reuters повідомляв, що Xiaomi веде переговори з Great Wall Motors щодо використання її заводу для виробництва електромобілів.

Люди, знайомі з цим питанням, повідомили, що Xiaomi веде переговори щодо використання Great Wall Motors для виробництва електромобілів власної марки на одній зі своїх фабрик у Китаї. Електричні транспортні засоби Xiaomi будуть спрямовані на масовий ринок, що відповідає широкому позиціюванню компанії на ринку електронних продуктів. Great Wall Motors надасть Xiaomi послуги з інженерного консалтингу для прискорення просування цього проєкту. Great Wall Motor раніше не надавала виробничі послуги іншим компаніям. Xiaomi та Great Wall Motors планують оголосити про своє партнерство вже наступного тижня.

Електромобілі General Motors

Читайте також: Чи побачимо ми коли автомобіль Apple та автомобіль Xiaomi? Все, що ви повинні знати

У відповідь на це Сюй Цзеюнь, заступник директора Генерального офісу Xiaomi Group і колишній генеральний менеджер відділу зв’язків з громадськістю групи, відповів на цей звіт на Weibo, сказавши: “Це фейкові новини й абсолютно нісенітниця ”.

.

Фу Сяоканг, віцепрезидент Great Wall Motors, заявив раніше сьогодні: “Ми не коментуємо це питання. Довгий час Great Wall Motors будувала потужну екосистему. Ми запрошуємо партнерів у всіх суміжних галузях шукати спільного розвитку. ”

Xiaomi має багато патентів на цю сферу

Оскільки дедалі більше припущень, що Xiaomi працює над власним електромобілем, ми хотіли б знати, чи існує вагомий ґрунт для таких цілей. Не тільки Xiaomi, але й такі інтернет-компанії, як Baidu, Ali, Tencent та інші, вже зайняли певне становище в автомобільній галузі. До того, Huawei, OPPO та VIVO, за чутками, також потрапляють у цю сферу. Але у Xiaomi найбільше шансів. Виявляється, Xiaomi почала подавати заявки на відповідні патенти з 2012 року. Її патенти охоплюють багато важливих галузей, пов’язаних з промисловістю електромобілів. Чесно кажучи, жоден із цих патентів не стосується основних технологій. Але Xiaomi може використовувати потужність та потенціал інших автомобільних компаній для створення власних електромобілів. Great Wall Motors – хороший варіант.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua