Xiaomi веде переговори з Great Wall Motors щодо виробництва електромобілів

Сьогодні Reuters повідомляв, що Xiaomi веде переговори з Great Wall Motors щодо використання її заводу для виробництва електромобілів.

Люди, знайомі з цим питанням, повідомили, що Xiaomi веде переговори щодо використання Great Wall Motors для виробництва електромобілів власної марки на одній зі своїх фабрик у Китаї. Електричні транспортні засоби Xiaomi будуть спрямовані на масовий ринок, що відповідає широкому позиціюванню компанії на ринку електронних продуктів. Great Wall Motors надасть Xiaomi послуги з інженерного консалтингу для прискорення просування цього проєкту. Great Wall Motor раніше не надавала виробничі послуги іншим компаніям. Xiaomi та Great Wall Motors планують оголосити про своє партнерство вже наступного тижня.

Xiaomi веде переговори з Great Wall Motors щодо виробництва електромобілів

Електромобілі General Motors

Читайте також: Чи побачимо ми коли автомобіль Apple та автомобіль Xiaomi? Все, що ви повинні знати

У відповідь на це Сюй Цзеюнь, заступник директора Генерального офісу Xiaomi Group і колишній генеральний менеджер відділу зв’язків з громадськістю групи, відповів на цей звіт на Weibo, сказавши: "Це фейкові новини й абсолютно нісенітниця ''.

.

Xiaomi веде переговори з Great Wall Motors щодо виробництва електромобілів

Фу Сяоканг, віцепрезидент Great Wall Motors, заявив раніше сьогодні: "Ми не коментуємо це питання. Довгий час Great Wall Motors будувала потужну екосистему. Ми запрошуємо партнерів у всіх суміжних галузях шукати спільного розвитку. "

Xiaomi має багато патентів на цю сферу

Оскільки дедалі більше припущень, що Xiaomi працює над власним електромобілем, ми хотіли б знати, чи існує вагомий ґрунт для таких цілей. Не тільки Xiaomi, але й такі інтернет-компанії, як Baidu, Ali, Tencent та інші, вже зайняли певне становище в автомобільній галузі. До того, Huawei, OPPO та VIVO, за чутками, також потрапляють у цю сферу. Але у Xiaomi найбільше шансів. Виявляється, Xiaomi почала подавати заявки на відповідні патенти з 2012 року. Її патенти охоплюють багато важливих галузей, пов'язаних з промисловістю електромобілів. Чесно кажучи, жоден із цих патентів не стосується основних технологій. Але Xiaomi може використовувати потужність та потенціал інших автомобільних компаній для створення власних електромобілів. Great Wall Motors - хороший варіант.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: