Незабаром з’явиться Galaxy F02 з великим акумулятором всього за 120 доларів

Джерела повідомляють, що сьогодні Samsung Galaxy F02s надійде в продаж в Індії у двох версіях: варіант з 3 ГБ оперативної пам'яті та 32 ГБ вбудованої флешпам'яті коштуватиме 120 доларів, а модель 4/64 ГБ буде пропонуватися за 138 доларів.

Смартфон Samsung Galaxy F02s матиме 6,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 720p, а також Snapdragon 450 SoC. Місткість акумулятора складе 5000 мАг, тоді як потужність зарядного пристрою дорівнюватиме 15 Вт.

Основна камера буде оснащена основним датчиком зображення з роздільною здатністю 13 мегапікселів, додатково встановлений 2-мегапіксельний датчик глибини сцени та макрокамера такої ж роздільної здатності.

Смартфон повинен мати операційну систему Android 10 з користувацьким інтерфейсом One UI.

 

Незабаром з’явиться Galaxy F02 з великим акумулятором всього за 120 доларів

Samsung представила 512 ГБ модуля оперативної пам'яті DDR5

Samsung Electronics оголосила, що розробляє першу в галузі пам'ять DDR5 з використанням технології High-K Metal Gate (HKMG). Це технологія, що використовує діелектрики з високою діелектричною проникністю та металеві затвори.

Компанія вже розширила свій портфель відповідним модулем DDR5 об'ємом 512 ГБ. У цьому випадку один модуль вміщує вісім шарів чіпів DRAM щільністю 16 Гбіт, поєднаних за допомогою технології об'ємного компонування з прошарковими з'єднаннями (Through-Silicon Vias, TSV).

Ця пам’ять забезпечує швидкість передачі даних до 7200 Мбіт / с, що вдвічі більше, ніж у DDR4. Сам Samsung говорить про використання таких модулів у суперкомп’ютерах та обчисленнях, пов’язаних зі штучним інтелектом та машинним навчанням.

Також корейський гігант відзначає на 13% менше енергоспоживання нової пам'яті.

Незабаром з’явиться Galaxy F02 з великим акумулятором всього за 120 доларів

Samsung Display є лідером на ринку дисплеїв для смартфонів

Обсяг світового ринку дисплеїв смартфонів у 2020 році склав 43 мільярди доларів. У будь-якому випадку, саме це значення наведено у звіті Strategy Analytics.

Так, на думку експертів із Strategy Analytics, Samsung Display є лідером на ринку дисплеїв для смартфонів. Тільки на це припадає 50% усіх доходів. BOE Technology посідає друге місце з 15%, а LG Display - третє з 8%.

2020 рік характеризувався збільшенням частки OLED-панелей. Такі панелі вже стали звичним явищем не тільки в більш дорогих моделях, але і в моделях масового сегмента. Наприкінці року OLED-панелі займають 60% ринку.

«Ми прогнозуємо, що закупівлі панелей дисплеїв виробниками смартфонів будуть стабільними до 2021 року, за допомогою технологій 5G та високоякісних дисплеїв. У той же час ми очікуємо, що РК-дисплеї відставатимуть від OLED-дисплеїв на ринку панелей дисплеїв для смартфонів».

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: