Нарешті, оновлення Meizu 18 серії Flyme 9 OTA розблоковує роботу 2K+120 Гц

На початку цього місяця, зокрема 2 березня та 3 березня, Meizu офіційно випустила серії Flyme 9 і Meizu 18 відповідно. Серія Meizu 18 має дві моделі, які включають стандартну модель і модель Pro. Як Meizu 18, так і Meizu 18 Pro поставляються з SoC Qualcomm Snapdragon 888. Це останній флагманський процесор Qualcomm, яким користується більшість флагманських телефонів Android. Ці смартфони використовують екран Samsung E4 SuperAMOLED із роздільною здатністю 3200 × 1440. Він має пікову яскравість 1300 ніт.

Нарешті, оновлення Meizu 18 серії Flyme 9 OTA розблоковує роботу 2K+120 Гц

На стартовій конференції Meizu заявив, що екран цього телефону не може активувати 2K + 120 Гц одночасно. Однак обіцянка від компанії показує, що вона розблокує цю функцію в майбутньому. Що ж, майбутнє тут, і оновлення OTA принесе цю функцію. Сьогодні Meizu офіційно просунула оновлення системи Flyme 9.0.1.0A для мобільного телефону. Це оновлення розблоковує частоту оновлення 120 Гц та роздільну здатність QHD + екрана. За допомогою цього оновлення користувачі можуть одночасно активувати як частоту оновлення 120 Гц, так і роздільну здатність QHD +.

Нарешті, оновлення Meizu 18 серії Flyme 9 OTA розблоковує роботу 2K+120 Гц

Розмір цього оновлення - 2,43 ГБ. Для користувачів, які вже мають це оновлення, після завантаження оновлення та перезавантаження телефону в налаштуваннях можуть увімкнутись 120 Гц та QHD +. З точки зору досвіду, щільність пікселів 526PPI з високою частотою оновлення робить суб’єктивне відчуття екрану мобільного телефону більш гладким і делікатним. Це забезпечує повномасштабну продуктивність цього OLED-дисплея.

Хоча дисплей є основним оновленням оновлення, він також має інші функції та оновлення. Це оновлення також значно покращує час автономної роботи цих смартфонів. Крім того, загальна продуктивність цієї серії також набагато краща. Крім того, це оновлення також оптимізує проблеми з опаленням акумулятора. Це дозволяє ігровим характеристикам серії Meizu 18 бути більш стабільними.

Нарешті, оновлення Meizu 18 серії Flyme 9 OTA розблоковує роботу 2K+120 Гц

На сьогодні інші смартфони від Meizu не мають цього оновлення. На цей момент Flyme 9.0.1.0A доступний лише для медіаверсії мобільних телефонів серії Meizu 18. Однак ми очікуємо, що це оновлення OTA буде доступним для всіх користувачів цієї серії найближчим часом.

Крім того, Meizu офіційно випустила плакат, в якому зазначається, що попереднє покоління флагманських телефонів серії Meizu 17 запустить систему Flyme 9 з нульовою рекламою, нульовим натисканням та нульовою попередньою установкою в травні 2021 року.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: