Нарешті, оновлення Meizu 18 серії Flyme 9 OTA розблоковує роботу 2K+120 Гц

На початку цього місяця, зокрема 2 березня та 3 березня, Meizu офіційно випустила серії Flyme 9 і Meizu 18 відповідно. Серія Meizu 18 має дві моделі, які включають стандартну модель і модель Pro. Як Meizu 18, так і Meizu 18 Pro поставляються з SoC Qualcomm Snapdragon 888. Це останній флагманський процесор Qualcomm, яким користується більшість флагманських телефонів Android. Ці смартфони використовують екран Samsung E4 SuperAMOLED із роздільною здатністю 3200 × 1440. Він має пікову яскравість 1300 ніт.

На стартовій конференції Meizu заявив, що екран цього телефону не може активувати 2K + 120 Гц одночасно. Однак обіцянка від компанії показує, що вона розблокує цю функцію в майбутньому. Що ж, майбутнє тут, і оновлення OTA принесе цю функцію. Сьогодні Meizu офіційно просунула оновлення системи Flyme 9.0.1.0A для мобільного телефону. Це оновлення розблоковує частоту оновлення 120 Гц та роздільну здатність QHD + екрана. За допомогою цього оновлення користувачі можуть одночасно активувати як частоту оновлення 120 Гц, так і роздільну здатність QHD +.

Розмір цього оновлення – 2,43 ГБ. Для користувачів, які вже мають це оновлення, після завантаження оновлення та перезавантаження телефону в налаштуваннях можуть увімкнутись 120 Гц та QHD +. З точки зору досвіду, щільність пікселів 526PPI з високою частотою оновлення робить суб’єктивне відчуття екрану мобільного телефону більш гладким і делікатним. Це забезпечує повномасштабну продуктивність цього OLED-дисплея.

Хоча дисплей є основним оновленням оновлення, він також має інші функції та оновлення. Це оновлення також значно покращує час автономної роботи цих смартфонів. Крім того, загальна продуктивність цієї серії також набагато краща. Крім того, це оновлення також оптимізує проблеми з опаленням акумулятора. Це дозволяє ігровим характеристикам серії Meizu 18 бути більш стабільними.

На сьогодні інші смартфони від Meizu не мають цього оновлення. На цей момент Flyme 9.0.1.0A доступний лише для медіаверсії мобільних телефонів серії Meizu 18. Однак ми очікуємо, що це оновлення OTA буде доступним для всіх користувачів цієї серії найближчим часом.

Крім того, Meizu офіційно випустила плакат, в якому зазначається, що попереднє покоління флагманських телефонів серії Meizu 17 запустить систему Flyme 9 з нульовою рекламою, нульовим натисканням та нульовою попередньою установкою в травні 2021 року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua