Xiaomi продала більше 10 мільйонів смартфонів преміум-класу в 2020 році

Xiaomi щойно оголосила про свої фінансові результати за 2020 рік, і цифри досить дивовижні. Компанія щорічно збільшувала прибуток. Постачання смартфонів зросли на 17,5% - до 146,4 млн одиниць. Цікаво, що половина доходу компанії надходить із-за кордону. Це разюча віха для Xiaomi, особливо в рік, коли на продаж та виробництво сильно вплинула пандемія COVID-19.

Китайський гігант стверджував, що продав близько 10 мільйонів смартфонів преміумкласу у 2020 році. Щомісяця активних користувачів MIUI зараз перевищує 400 мільйонів. Xiaomi розглядає телефони преміумкласу, вартість яких у Китаї складає 3 000 юанів і вище, або 300 євро і далі на закордонних ринках. З цієї причини нам потрібно взяти це число з дрібкою солі.

Xiaomi стала третім за величиною виробником смартфонів

Завдяки цьому збільшенню постачання преміумтелефонів, Xiaomi отримала місце третього за величиною виробника смартфонів у світі. Це відбудеться через рік, який був не дуже сприятливим для Huawei. Китайський бегемот був на межі стати найбільшим виробником смартфонів у світі, але заборона США змінила майбутнє. Компанії Mi вдалося згладити більшу частину попиту на телефони та збільшила обсяги своїх внутрішнього постачання на 51,9% у порівнянні з минулим роком.

Цікаво, що загальний дохід Xiaomi становив понад 245 млрд. Юанів (37,4 млрд. Доларів), лише 152 млрд. Юанів (23,2 млрд. Доларів) надходить від смартфонів. Інші 93 млрд. Юанів (14 млрд. Доларів) припадають на величезний портфель інших продуктів. Xiaomi має рушники, розумні колонки, електричні велосипеди та смарттелевізори. У майбутньому компанія буде додавати електромобілі до цього асортименту товарів.

Зараз Xiaomi має величезну активність на закордонних ринках завдяки своїм телефонам Mi та суббрендам. Компанія відповідає за продажі Redmi та POCO на закордонних ринках, і, коли щокварталу кількість цих телефонів потрапляє в ці лінійки, ми очікуємо, що цифри будуть навіть високими.

Серія Xiaomi Mi 11 найближчим часом, Mi MIX повертається

29 березня у Xiaomi має відбутися велика подія, на якій вона відкриє інші пристрої, що складають сімейство Mi 11. Компанія представить Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra та Mi 11 Lite. Також за чутками бренд демонструє свій новий Mi MIX 4, який, ймовірно, повернеться як складний смартфон.

Бренд вже дуже скоро підтвердив випуск серії Mi 11 в Індії. Оскільки компанія прямо згадує про “серію Mi 11” у повідомленні у твіті, ми впевнені, що більше ніж один пристрій потрапить на індійський ринок.

Ми майже впевнені, що майбутні флагмани компанії та перший складний смартфон допоможуть задовольнити ще більшу кількість користувачів. У компанії є достатньо ресурсів, щоб стати новим Huawei.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: