Xiaomi Mi MIX складається для дебюту рідкої лінзи, ідентичної лінзі людського ока

Раніше сьогодні Xiaomi офіційно оголосила про повернення серії MIX. Як йдеться у дописі Weibo, «Я повертаюся».

Xiaomi Mi MIX складається для дебюту рідкої лінзи, ідентичної лінзі людського ока

Смартфони серії MIX є найбільш очікуваними продуктами для багатьох користувачів Xiaomi. Останній MIX 3 був випущений 25 жовтня 2018 р. Це був четвертий продукт серії Mi MIX.

Також компанія опублікувала заяву, в якій сказано: «Xiaomi MIX повертається через два роки! Завдяки своїй нескінченній технічній потужності він виправдає очікування сотень мільйонів користувачів. "

Як вам слід було знати, 29 березня Xiaomi проведе конференцію з випуску нового продукту. На заході, крім Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra, виробник також випустить ряд інших продуктів, таких як Xiaomi Mi MIX Fold, новий Mi Notebook Pro та новий кондиціонер із апаратним забезпеченням для смартфонів.

У лютому цього року засновник, голова та генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь у розмові показав, що новий MIX 4 буде запущений цього року. Крім того, він повідомив, що новий планшет Xiaomi також з’явиться на ринку. Але вчора ми дізналися, що останні не будуть брати участь у конференції.

Переваги рідкої лінзи

Що ж, ми занадто багато чули про майбутній телефон Xiaomi Mi MIX Fold. Але сьогодні компанія заявила, що це буде перший у світі смартфон із рідкими лінзами. Як пояснює Xiaomi, рідка лінза має оптичну структуру, схожу на лінзу людського ока, замість традиційної оптичної лінзи. Текуча рідина обмотується плівкою, замінюючи традиційну оптичну лінзу, усвідомлюючи зміну фокусної відстані та фокусу. Тож він менший і фокусується швидше.

Xiaomi Mi MIX складається для дебюту рідкої лінзи, ідентичної лінзі людського ока

Самостійно розроблена рідка лінза Xiaomi дає змогу співіснувати макро- та телеоб'єктиви. Рідка структура кристалічної лінзи може точно контролювати форму сферичної поверхні рідини за допомогою двигуна для досягнення точного та швидкого фокусування. У той же час він має характеристики високої світлопроникності, наднизької дисперсії та стійкості до екстремальних середовищ.

Лей Цзюнь також поділилася фільмом про чудодійну рідку лінзу Mi MIX.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: