Xiaomi Mi MIX складається для дебюту рідкої лінзи, ідентичної лінзі людського ока

Раніше сьогодні Xiaomi офіційно оголосила про повернення серії MIX. Як йдеться у дописі Weibo, «Я повертаюся».

Смартфони серії MIX є найбільш очікуваними продуктами для багатьох користувачів Xiaomi. Останній MIX 3 був випущений 25 жовтня 2018 р. Це був четвертий продукт серії Mi MIX.

Також компанія опублікувала заяву, в якій сказано: «Xiaomi MIX повертається через два роки! Завдяки своїй нескінченній технічній потужності він виправдає очікування сотень мільйонів користувачів. ”

Як вам слід було знати, 29 березня Xiaomi проведе конференцію з випуску нового продукту. На заході, крім Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra, виробник також випустить ряд інших продуктів, таких як Xiaomi Mi MIX Fold, новий Mi Notebook Pro та новий кондиціонер із апаратним забезпеченням для смартфонів.

У лютому цього року засновник, голова та генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь у розмові показав, що новий MIX 4 буде запущений цього року. Крім того, він повідомив, що новий планшет Xiaomi також з’явиться на ринку. Але вчора ми дізналися, що останні не будуть брати участь у конференції.

Переваги рідкої лінзи

Що ж, ми занадто багато чули про майбутній телефон Xiaomi Mi MIX Fold. Але сьогодні компанія заявила, що це буде перший у світі смартфон із рідкими лінзами. Як пояснює Xiaomi, рідка лінза має оптичну структуру, схожу на лінзу людського ока, замість традиційної оптичної лінзи. Текуча рідина обмотується плівкою, замінюючи традиційну оптичну лінзу, усвідомлюючи зміну фокусної відстані та фокусу. Тож він менший і фокусується швидше.

Самостійно розроблена рідка лінза Xiaomi дає змогу співіснувати макро- та телеоб’єктиви. Рідка структура кристалічної лінзи може точно контролювати форму сферичної поверхні рідини за допомогою двигуна для досягнення точного та швидкого фокусування. У той же час він має характеристики високої світлопроникності, наднизької дисперсії та стійкості до екстремальних середовищ.

Лей Цзюнь також поділилася фільмом про чудодійну рідку лінзу Mi MIX.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: