Huawei отримала порятунок – Samsung може виготовити свій новий 5-нм Kirin 9000L

Бізнес смартфонів Huawei знаходиться на межі краху внаслідок заборони США. Після первинної заборони Huawei все ще працював добре. Фактично, поки діяла заборона, Huawei стала найбільшим світовим брендом смартфонів. Однак США зробили крок далі, посиливши заборону. Цього разу Huawei не може вести бізнес з неамериканськими компаніями, які використовують американські технології. З цією забороною компанія Kirin від Huawei не може вести бізнес із TSMC, який робить їх чіп. Якщо немає процесора, значить немає і смартфона.

Відтоді компанія Huawei веде управління запасами. Як результат, продажі його смартфонів були дуже низькими, оскільки він не виробляє достатньо одиниць. Зараз Huawei намагається утримати своє місце в ТОП-5 світових виробників смартфонів. Компанії не залишається іншого вибору, як використовувати неповноцінні чипсети, вироблені в Китаї.

Однак, якщо останні повідомлення відповідають дійсності, тоді Huawei може просто мати порятунок. Згідно з недавньою доповіддю, через SamMobile Huawei і Samsung можуть вести бізнес. У звітах зазначається, що Samsung може бути просто рятівним колом компанії Huawei. Очевидно, обидві компанії домовились про те, щоб Samsung виготовила свій останній 5-нм флагманський чіп. Цей чіп є процесором Huawei Kirin 9000L 5G і використовує 5n виробничий процес.

Досі припущення показують, що Kirin 9000L поступається процесорам Kirin 9000 та Kirin 9000E. Цей чіп (Kirin 9000E) використовує велике ядро, що працює на частоті 2,86 ГГц. Що стосується Kirin 9000, його велике ядро ​​працює на частоті 3,13 ГГц. Графічним процесором є Mali-G78. Він має 24 ядра в Kirin 9000 і 22 ядра в процесорі Kirin 9000E.

Чи використовує Samsung у своєму виробництві американські технології? Можливо, так. Чи має Samsung 5-нм виробничий процес, який не використовує американські технології? Можливо, ні. Отже, як Samsung може працювати на Huawei із забороною США? Це найважливіше питання, на яке наразі немає відповіді. Ми не можемо сказати, чи має Samsung дозвіл від США виробляти чіпи для Huawei.

Samsung не може розлютити нову адміністрацію США без потреби. Чесно кажучи, це один з найбільших вигодоотримувачів американської заборони на Huawei. Найближчими тижнями ми отримаємо більше інформації про стан цього звіту. Тримайте вкладку у нас, і ми повідомимо вас найсвіжішою інформацією.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: