Huawei отримала порятунок - Samsung може виготовити свій новий 5-нм Kirin 9000L

Бізнес смартфонів Huawei знаходиться на межі краху внаслідок заборони США. Після первинної заборони Huawei все ще працював добре. Фактично, поки діяла заборона, Huawei стала найбільшим світовим брендом смартфонів. Однак США зробили крок далі, посиливши заборону. Цього разу Huawei не може вести бізнес з неамериканськими компаніями, які використовують американські технології. З цією забороною компанія Kirin від Huawei не може вести бізнес із TSMC, який робить їх чіп. Якщо немає процесора, значить немає і смартфона.

Huawei отримала порятунок - Samsung може виготовити свій новий 5-нм Kirin 9000L

Відтоді компанія Huawei веде управління запасами. Як результат, продажі його смартфонів були дуже низькими, оскільки він не виробляє достатньо одиниць. Зараз Huawei намагається утримати своє місце в ТОП-5 світових виробників смартфонів. Компанії не залишається іншого вибору, як використовувати неповноцінні чипсети, вироблені в Китаї.

Однак, якщо останні повідомлення відповідають дійсності, тоді Huawei може просто мати порятунок. Згідно з недавньою доповіддю, через SamMobile Huawei і Samsung можуть вести бізнес. У звітах зазначається, що Samsung може бути просто рятівним колом компанії Huawei. Очевидно, обидві компанії домовились про те, щоб Samsung виготовила свій останній 5-нм флагманський чіп. Цей чіп є процесором Huawei Kirin 9000L 5G і використовує 5n виробничий процес.

Huawei отримала порятунок - Samsung може виготовити свій новий 5-нм Kirin 9000L

Досі припущення показують, що Kirin 9000L поступається процесорам Kirin 9000 та Kirin 9000E. Цей чіп (Kirin 9000E) використовує велике ядро, що працює на частоті 2,86 ГГц. Що стосується Kirin 9000, його велике ядро ​​працює на частоті 3,13 ГГц. Графічним процесором є Mali-G78. Він має 24 ядра в Kirin 9000 і 22 ядра в процесорі Kirin 9000E.

Чи використовує Samsung у своєму виробництві американські технології? Можливо, так. Чи має Samsung 5-нм виробничий процес, який не використовує американські технології? Можливо, ні. Отже, як Samsung може працювати на Huawei із забороною США? Це найважливіше питання, на яке наразі немає відповіді. Ми не можемо сказати, чи має Samsung дозвіл від США виробляти чіпи для Huawei.

Samsung не може розлютити нову адміністрацію США без потреби. Чесно кажучи, це один з найбільших вигодоотримувачів американської заборони на Huawei. Найближчими тижнями ми отримаємо більше інформації про стан цього звіту. Тримайте вкладку у нас, і ми повідомимо вас найсвіжішою інформацією.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: