Так виглядає перший подвійний смартфон Samsung, що складається в два рази

Вебсайт Letsgodigital опублікував перші високоякісні зображення майбутнього складного смартфона Samsung абсолютно нового типу. Його екран зможе зігнутися в двох місцях і збільшити площу втричі.

Опубліковані зображення дозволяють припустити, що шарнірні частини нового пристрою підтримуватимуть вигин екрану на 360 градусів, тобто смартфон можна скласти як гармошку або як гаманець.

Назва подвійного смартфона досі невідома. Існує припущення, що Samsung може назвати цей пристрій Galaxy Z Duo-Fold або Galaxy Z Tri-Fold. За даними Nikkei Asia, в розгорнутому вигляді екран може мати співвідношення сторін 16: 9 або 18: 9.

Невідомо, скільки коштуватиме такий смартфон, але можна припустити, що він буде дорожчим за Galaxy Z Fold 2, який вийшов на ринок за ціною $ 1999.

За даними Nikkei Asia, цей смартфон повинен вийти на ринок пізніше цього року.

Так виглядає перший подвійний смартфон Samsung, що складається в два рази

Складний смартфон Xiaomi також скоро з’явиться

Чутки про швидкий випуск першого складного смартфона Xiaomi з гнучким екраном знайшли вагоме підтвердження. У фірмовій прошивці MIUI ентузіасти знайшли відео, де схематично показано роботу Mi Mix Fold.

Відео було знайдено в додатку MIUI Camera, що показує швидкий доступ до камери смартфона у відкритому та закритому стані. Очевидно, Mi Mix Fold переробляє Samsung Galaxy Z Fold. Він складається разом із головним екраном всередину, залишаючи додатковий екран зовні.

«Докази» звернули увагу на турецький вебсайт TechinDeep, який раніше ділився деталями про технічні характеристики та високоякісні зображення пристрою.

Так виглядає перший подвійний смартфон Samsung, що складається в два рази

За попередньою інформацією, смартфон має гнучкий екран AMOLED; з роздільною здатністю 2480 x 1860 пікселів і частотою оновлення екрану 90 Гц; і допоміжний зовнішній екран AMOLED з роздільною здатністю 840 x 2520 пікселів.

Офіційний дебют Xiaomi Mi Mix Fold відбудеться у другому кварталі 2021 року. Його офіційна презентація може відбутися на майбутньому заході 29 березня.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: