Sony продовжує лідирувати на ринку датчиків камер для смартфонів

Світовий ринок датчиків камер для смартфонів досягнув 15 мільярдів доларів у 2020 році, збільшившись на 13% у порівнянні з 2019. Ці дані містяться у звіті експертів аналітичної компанії Strategy Analytics.

Аналітики назвали найбільшого постачальника датчиків камер для смартфонів. Наприкінці року це продовжує залишатися Sony, якій належить 46% ринку в грошовому вираженні. Тоді у нас є Samsung System LSI та OmniVision Technologies. Отже, загалом три найкращі компанії займають майже 85% ринку. Діаграма нижче дає уявлення про розподіл ринку:

Пандемія майже не стримувала зростання ринку сенсорів камери, оскільки постачальники країн СНД спостерігали великий попит у виробників смартфонів, які агресивно застосовували датчики високої роздільної здатності та більший показник датчиків на різних рівнях смартфонів у 2020 році. Samsung, OmniVision та SK Hynix продовжували брати участь від Sony; оскільки постачальник втратив ключовий бізнес через санкції проти Huawei. Ми сподіваємось, що домінуванню Sony на ринку буде дедалі більше загрожувати зростальна конкуренція на ринку датчиків камер для смартфонів.

 

Sony продовжує лідирувати на ринку датчиків камер для смартфонів

Стратегічна аналітика: Xiaomi стане третім найбільшим постачальником глобальних смартфонів у 2021 році

Згідно з останніми дослідженнями Strategy Analytics; глобальні постачання смартфонів відновляться + 6,5% YoY, досягнувши 1,38 млрд. одиниць у 2021 р. Зростання зумовлене головним чином покращеною економічною ситуацією в міру ослаблення пандемії COVID-19; зростальний запас застарілих смартфонів та оператор / постачальник наполягають на переході на 5G.

Абхілаш Кумар, аналітик смартфонів у Strategy Analytics, сказав: «У 2021 році ми вважаємо, що Xiaomi стане третім за величиною світовим постачальником смартфонів, що перевершує Huawei. Крім того, Xiaomi успішно працює на ринках Індії та Росії, а також була дуже агресивною в Центральній та Східній Європі та Західній Європі ".

Коментуючи регіональний прогноз китайських постачальників, Лінда Суй, старший директор Strategy Analytics: «2021 рік стане роком китайських постачальників смартфонів. Окрім того, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні in vivo, Xiaomi та OPPO стануть трійкою найкращих гравців, що керуються агресивним маркетингом; розширення відбитків каналів та конкурентоспроможних цін ".

У звіті також зазначається, що в Африці та на Близькому Сході Transsion обійде Samsung як найбільшого постачальника, а Samsung поступиться на друге місце. Крім того, Xiaomi підніметься на третє місце попереду Apple. Крім того, на західноєвропейських ринках Xiaomi закріпить свою позицію на третьому місці після Apple і Samsung.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: