Серія iPhone 13 буде оснащена панелями Samsung Display LTPO AMOLED

Apple зайняла деякий час, щоб увійти в епоху OLED зі своїми iPhone, але зараз вона майже присутня на всіх своїх iPhone. Наступним великим кроком для компанії стане прийняття популярних екранів із високою частотою оновлення, але, на жаль, поточне сімейство iPhone 12 обмежено стандартною частотою оновлення 60 Гц. Ми чули численні чутки, що пропонується частота оновлення 120 Гц на iPhone 12 Pro, але врешті-решт Apple відмовилася від цих планів. На думку деяких аналітиків, компанія повинна була вибрати між екраном із високою частотою оновлення або 5G. Врешті-решт, компанії довелося вибрати підтримку мережі п'ятого покоління, адже її основні конкуренти пропонують її з 2019 року. На думку аналітиків, моделі iPhone 13 насправді увійдуть в тенденцію високого оновлення екрани курсів.

iPhone 13 Pro та Pro Max будуть оснащені 120 Гц LTPO AMOLED дисплеями

The Elec цитує UBI Research, що заводська лінія Samsung Display A3, яка була призначена для постачання Apple OLED-панелей LTPS, буде замінена на виробництво панелей LTPO. Спочатку LTPO був розроблений для серії Apple Watch, оскільки дозволяє точно контролювати частоту кадрів, на відміну від LTPS, і використовує менше енергії для завантаження. Основним недоліком є ​​те, що ці нові панелі важче виготовити. Потужність лінії А3 зменшиться з 105 000 панелей на місяць до 70 000 на місяць.

На жаль, звіт не висвітлює особливостей щодо частоти оновлення для iPhone 13 серії. За словами Мін-Чі Куо, проте, Pro та Pro Max матимуть 120 Гц дисплеї оновлення. Ми не думаємо, що Apple буде щедрим, щоб забезпечити 90 Гц для двох інших. З усім тим, ванільні iPhone 13 і 13 mini, ймовірно, повинні дотримуватися 60 Гц ще протягом року. Цікаво, що моделі Pro можуть мати пробивні отвори та вбудовані сканери відбитків пальців. Можливо, майбутні iPhones не будуть інноваційними з точки зору дизайну, але дисплей, безумовно, зазнає величезних змін.

 

Серія iPhone 13 буде оснащена панелями Samsung Display LTPO AMOLED

За словами аналітика Websuh Дана Айва, Apple повернеться до звичного графіку запуску у вересні. Якщо ви пам’ятаєте, iPhone 12 була перенесена на жовтень через пандемію. Очевидно, компанія подолала певні випробування і готова випустити свою серію iPhone 13 у вересні. Нас ще чекає кілька місяців до випуску наступних iPhone. З цієї причини ми очікуємо, що найближчими місяцями з’являться нові деталі.

Окрім нової серії iPhone 13, компанія також може представити Apple Watch Series 8 на цьому вересневому заході. Очікується, що новий носимий пристрій матиме нову, інноваційну функцію зчитування глюкози в крові.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: