Ілон Маск: SpaceX посадить на Марс міжзоряний космічний корабель до 2030 року

Ілон Маск, генеральний директор Tesla, досить амбіційний і робить багато інноваційних речей. Багато людей знають Маск з електромобілями Tesla, однак бізнесмен робить набагато більше. Згідно з нещодавнім твітом від Musk, SpaceX може приземлити міжзоряний космічний корабель на Марсі до 2030 року. За його словами, посадка не є проблемою. Однак зробити базу Марса Альфа-базою Марса самоокупною є справжньою проблемою.

Ілон Маск: SpaceX посадить на Марс міжзоряний космічний корабель до 2030 року

Згідно з повідомленнями, близько тижня тому Європейське космічне агентство оголосило, що розпочне проєкт з вивчення "майбутніх космічних рішень". Агентство надасть трьом компаніям (ArianeGroup, Avio та Rocket Factory Augsburg) по 600 000 доларів кожному для вивчення конкурентних систем запуску після 2030 року.

Європейське космічне агентство робить це, щоб конкурувати з SpaceX від Musk. Багаторазова ракета Falcon 9 SpaceX може різко знизити ціну запуску великих комерційних супутників. Мало того, Європа також відстає від SpaceX в інших важливих сферах, таких як пілотовані космічні місії. Навіть за термінами 2030 року Європейське космічне агентство буде важким завданням не відставати від SpaceX.

Ілон Маск хоче побудувати країну на Марсі

Згідно з попередніми звітами, Ілон Маск хоче створити "країну" на Марсі. Він також є генеральним директором SpaceX і вже думає про те, як люди можуть жити на чужих планетах. Маск не планує двосторонньої поїздки на Марс. Згідно з повідомленнями, кінцева мрія - мати постійну базу на Марсі. Однак Мусу доведеться подолати деякі виклики, перш ніж він зможе досягти цієї мрії. Ось пропозиція Маск щодо системи управління на Марсі

«Що стосується послуг, що надаються на Марсі, послуг, що надаються Марсу міжзоряними космічними апаратами або іншими колоніальними космічними кораблями, всі сторони повинні визнати, що Марс є вільною планетою, і жоден уряд Землі не має права заявити про суверенітет над Марсом або вимагати від нього суверенітету. Тому, коли на Марсі виникає суперечка, вона буде вирішена за принципом автономії на основі добросовісності».

Маск не вперше обговорює урядові процедури на Марсі. Кілька років тому на конференції SXSW ось що Маск сказав

«Швидше за все, уряд Марса буде сформовано у прямо демократичній формі. Люди голосуватимуть безпосередньо з питань, а не приймати рішення через представницький уряд. Я думаю, що це може бути краще, оскільки пряма демократія має набагато нижчі шанси на корупцію, ніж представницька демократія».

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: