29 березня немає планшета Xiaomi, але Xiaomi Mi MIX Fold повинен бути

Ми чекаємо, поки 29 березня Xiaomi проведе конференцію з випуску нового продукту. Як відомо, на заході виробник випустить смартфони Xiaomi Mi 11 Pro та Xiaomi Mi 11 Ultra. Вони збираються кинути виклик титулу «Android King» ». Але цікаво, що вони не збираються ставати головним моментом конференції. Згідно з різними джерелами, серія Mi MIX повернеться і принесе перший смартфон зі складним екраном компанії, який називають «імператором складних смартфонів».

Mi MIX Fold Hardware

Минулого тижня Xiaomi MIX Fold офіційно пройшов сертифікацію доступу до мережі. Відповідна інформація показує, що машина матиме зарядний пристрій (номер моделі MDY-12-ES), який підтримує швидку зарядку 11 В 6,1 А до 67,1 Вт. Таким чином, він точно такий самий, як у зарядного пристрою Xiaomi Mi 11 Pro від «короля Android».

Що стосується базової конфігурації, Mi MIX Fold також буде мати в основному ті самі функції у серії Mi 11 Pro. Тож під капотом ми знайдемо найкращі в галузі процесор Snapdragon 888 та специфікації пам’яті LPDDR5 + UFS 3.1.

Слід також зазначити, що всередині смартфона зі складним екраном є більше місця. Тож його ефективність відводу тепла буде кращою, ніж у звичайних флагманів. Іншими словами, очікується, що Snapdragon 888 забезпечить набагато кращу продуктивність, ніж інші моделі з ним.

Складений дизайн Mi MIX

Телефон отримає дизайн, подібний до Samsung Galaxy Z Fold2. Таким чином, він буде підтримувати внутрішнє розкладне рішення. Плюс, для шарніра використовуватимуть спеціальні матеріали.

Як показали витікаючі фотографії, головний екран Mi MIX Fold не має жодних отворів. Це повний 8,03-дюймовий великий екран, який може принести надзвичайно приголомшливі візуальні враження.

Що ще важливіше, перший смартфон зі складним екраном Xiaomi може стати найдешевшим у своєму сегменті. Якщо це так, це ще більше прискорить популярність телефонів зі складним екраном.

Mi Pad 5 зараз не буде

Окрім цього, ми чекали, поки 29 березня на сцену вийде п’яте покоління планшета Xiaomi Mi Pad 5. Але, як сьогодні сказав відомий блогер Weibo, швидше за все, ми не побачимо цей продукт на події. Натомість мав би бути товар, «якого ми чекали два роки». Безсумнівно, це буде Mi MIX Fold. Але це не означає, що Mi Notebook Pro 2021, новий кондиціонер та Mi 11 lite також будуть відсутні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua