Xiaomi Mi Band 6 з підтримкою WhatsApp та Telegram буде представлений 29 березня

Сьогодні Xiaomi оголосила дату своєї великої презентації - вона відбудеться рівно через тиждень, у понеділок, 29 березня. Основна увага буде приділена смартфону Xiaomi Mi 11 Ultra, але на додаток до нього має відбутися принаймні офіційне анонсування Mi Notebook Pro 2021. Нарешті, за словами джерела, того ж дня також буде представлений Mi Band 6 - нова версія суперпопулярного фітнес-браслета. І Mi Band 6 має всі шанси затьмарити своїх попередників завдяки розширеним функціоналам.

Отже, вперше в серії він отримає імпульсний оксиметр та GPS-приймач. Все ще буде версія NFC. Крім того, фітнес-браслет повинен мати близько 30 тренувальних режимів та інтеграцію з WhatsApp та Telegram.

Xiaomi Mi Band 6 з підтримкою WhatsApp та Telegram буде представлений 29 березня

Що стосується зовнішнього вигляду, змін не передбачається; але роздільна здатність екрану буде більшою, і графіка на ньому буде кращою. Найголовніше, ми не очікуємо збільшення вартості Mi Band 6. Попри всі нововведення з точки зору функціональності; фітнес-браслет буде коштувати стільки ж, як нинішній Mi Band 5. Хоча не виключено, що на початку продажів і, відповідно, деякі продавці піднімуть ціни на початку продажів. Однак фітнес-браслети - це не відеокарти та ігрові приставки; тож у цьому випадку не буде дефіциту чи значного зростання цін,

Перша жива фотографія Xiaomi Mi Band 6 від виробника

Мережа поступово накопичувала деталі про майбутній браслет Xiaomi. Нещодавно повністю офіційне фото Xiaomi Mi Band 6 у прямому ефірі стало публічним.

Фото було знайдено в декларації відповідності, поданій Хуамі для Європейського Союзу. Зверніть увагу, що Huami є не лише власником бренду Amazfit; а також як контрактний виробник фітнес-браслетів Xiaomi Mi Band.

Xiaomi Mi Band 6 з підтримкою WhatsApp та Telegram буде представлений 29 березня

У тексті документації браслет позначається просто як Smart Band, але назва файлу та фото безпосередньо вказують на назву Mi Smart Band 6. Згадується також номер моделі XMSH15HM, під яким новий браслет Mi Smart Band 6 має вже пройшов сертифікацію в Індонезії та Індії.

Xiaomi Mi Band 6 з підтримкою WhatsApp та Telegram буде представлений 29 березня

Судячи з фото, браслет зовні дуже схожий на торішній Mi Band 5, а також має магнітну зарядку.

За попередніми даними; розумний браслет Xiaomi Mi Band 6 буде багато в чому кращим за тогорічний Mi Band 5. Він отримає підтримку SpO2, NFC, GPS, голосового помічника Alexa, а також більший екран. Крім того, розшириться функціональність програмного забезпечення. У тому числі замість 11 способів діяльності їх буде вже 30; включаючи нові - танці, зумба, крикет, баскетбол та кікбоксинг.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: