Цього року Samsung випустить подвійний смартфон

Як повідомляє Nikkei Asia, південнокорейська компанія Samsung працює над смартфоном, який складеться у двох місцях. Очікується, що цей телефон буде випущений цього року.

Джерело додає, що раніше Samsung подавала кілька заявок на патент на такий подвійний дизайн. Мова йде про смартфон у новому формфакторі, який буде супроводжувати наступників складних смартфонів Galaxy Z Fold 2 і Z Flip, очікуваних в середині цього року.

Samsung був першим, хто вивів на ринок складні смартфони і запропонував користувачам два формфактори; тоді як південнокорейський виробник збирається зберегти лідерство на цьому новому ринку, пропонуючи нові варіанти складання.

За даними Nikkei Asia, в розгорнутому вигляді екран може мати співвідношення сторін 16: 9 або 18: 9. Варто зазначити, що Xiaomi показала прототип такого смартфона два роки тому, але дуже скоро китайський виробник випустить гнучкий смартфон у формфакторі Galaxy Z Fold з однією точкою вигину.

Цього року Samsung планує продати понад 10 мільйонів складних смартфонів проти 3,5 мільйона одиниць минулого року.

Цього року Samsung випустить подвійний смартфон

DSCC прогнозує різке зростання постачання складних смартфонів у другій половині року

Консалтингова компанія DSCC очікує значного збільшення постачання складних смартфонів у другій половині року. DSCC прогнозує, що постачання будуть досягати рекордів щомісяця з серпня по грудень. Причини стрімкого зростання пояснив генеральний директор DSCC Росс Янг:

«Для цього є ряд причин. По-перше, Samsung відклав випуск своїх складних смартфонів 2021 року до ІІІ кварталу. Очікується щонайменше три моделі, і Samsung позиціонує свою складну лінійку Z Fold як свою другу флагманську серію, замінюючи серію Note. Крім того, вони очікують представити більш складну версію своєї розкладної розкладки. Таким чином, Samsung повинен запустити великий обсяг за 2П’21. Одночасно Samsung Display почне продавати складні дисплеї з надтонким склом (UTG) іншим брендам з 2H’21, що призведе до низки нових продуктів. Насправді ми очікуємо побачити на ринку щонайменше 12 різних складних та рухомих смартфонів, щонайменше, від 8 марок та поставок понад 3 мільйони одиниць у Q4’21. Протягом року об’єм складних / рухомих об’ємів повинен досягти 5,1 млн одиниць, збільшившись на 128%, а дохід збільшився на 137% і склав 8,6 млрд доларів».

У четвертому кварталі 2020 року постачання складних смартфонів зросли на 54% у порівнянні з минулим кварталом та на 242% у річному обчисленні. Однак очікується, що в першому кварталі цього року постачання зростуть лише на 1% у річному вимірі, а в другому кварталі вони навіть зменшаться на 40% через відсутність нових моделей. Однак у третьому кварталі зростання перевищить 100%. Аналітики дають такий самий прогноз на четвертий квартал.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: