Ключові характеристики Vivo X60 Pro Global були розкриті напередодні запуску

Vivo представила серію Vivo X60 у Китаї в останні дні 2020 року. Пристрої поставлялися з найсучаснішим чипсетом Exynos SoC, який не є загальним для пристроїв Samsung. Ми знали, що ці пристрої врешті-решт потраплять на світові ринки, але їх міжнародний випуск приносить більше сюрпризів, ніж ми очікували. Замість чіпів Exynos 1080, Vivo X60 вийде на світові ринки з чипсетом Snapdragon 870. Сьогодні Vivo Pakistan підтвердив деякі технічні характеристики Vivo X60 Pro. Сюди входять вищезгаданий чіп та камера Gimbal Stabilization 2.0.

Ключові характеристики Vivo X60 Pro Global були розкриті напередодні запуску Ключові характеристики Vivo X60 Pro Global були розкриті напередодні запуску Ключові характеристики Vivo X60 Pro Global були розкриті напередодні запуску

Окрім цих вже відомих подробиць, публікація також містить додаткові шматочки щодо системи стабілізації карданного підвісу. Компанія представила тизерне відео, на якому демонструється основна камера. Первинний датчик рухається з боку в бік, натякаючи на його майстерність стабілізації підвісу. Телефон також упакує нову систему зсуву пікселів, яка, мабуть, зробить до 8 статичних знімків, які потім буде зшито для оптимальної кольорової інформації та чіткості. Звичайно, під час офіційного заходу Vivo запропонує більш глибоке пояснення цієї системи.

Нові тизери також розкривають чудову продуктивність телефону в нічному зніманні з Vivo's Night Vision 2.0 і підтверджують чорно-синій колір. Серія Vivo X60 складається з трьох смартфонів - Vivo X60, X60 Pro та X60 Pro +. Незрозуміло, чи всі світові ринки отримають усі три варіанти.

Основні характеристики Vivo X60, X60 Pro, X60 Pro +

Vivo X60 Pro + був єдиним пристроєм, що постачається з SoC Qualcomm Snapdragon 888. Ми віримо, що глобальний варіант збереже свій топовий чіпсет. Телефон має 6,56-дюймовий 120 Гц FHD + AMOLED-екран із знизу відбитком пальців. Смартфон заряджається енергією від акумулятора на 4200 мАг із швидкою зарядкою 55 Вт, оснащений камерою Penta-Camera. Телефон має 32-мегапіксельну селфі-камеру, яка сидить усередині вирізу. Основний відділ камер має 50-мегапіксельну основну камеру, до якої приєднуються 32-мегапіксельна телефото, 8-мегапіксельна перископічна та 48-мегапіксельна ультраширока камера. Останній оснащений системою стабілізації карданного підвісу, яка може коригувати ± 3 ° руху.

Ключові характеристики Vivo X60 Pro Global були розкриті напередодні запуску

Натомість Vivo X60 Pro має в Китаї чіп Exynos 1080. Глобальний варіант, ймовірно, поставляється з чипсетом Snapdragon 870. Він красується 6,56-дюймовим AMD-дисплеєм FHD + 120 Гц зі сканером відбитків пальців внизу. X60 Pro поставляється з акумулятором на 4200 мАг з Pro +, але швидкість зарядки обмежена 33 Вт. У X60 Pro також є 32-мегапіксельна камера для селфі, але система камер містить 48-мегапіксельну, 13-мегапіксельну ультраширокоформатну, 13-мегапіксельну портретні та 8-мегапіксельну камери перископа.

Ванільний X60 також буде поставлятися з Snapdragon 870 і ділиться екраном, селфі-камерою та швидкістю зарядки X60 Pro. Телефон має більший акумулятор на 4300 мАг. Він має 48-мегапіксельний основний, 13-мегапіксельний ультраширокий і 13-мегапіксельний портрети.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: