Samsung вперше використовуватиме смартфони BOE OLED на своїх дисплеях

Згідно з доповіддю з Південної Кореї, найбільший у Китаї виробник дисплеїв BOE вперше готується надати смартфонам Samsung свої OLED-панелі. Цікаво, що панель OLED буде «гнучкою OLED» панеллю. Це один з основних продуктів корейських виробників дисплеїв. Завдяки бурхливому розвитку дисплейної індустрії Китаю, Samsung довелося ставити свій намет BOE. Постачання BOE OLED-дисплеїв матиме значний вплив на корейську індустрію дисплеїв.

Samsung вперше використовуватиме смартфони BOE OLED на своїх дисплеях

Samsung Electronics планує використовувати гнучкі OLED-модулі BOE для деяких моделей Galaxy M серії. Ці смартфони стануть офіційними у другій половині цього року. Майже впевнено, що Samsung Electronics використовуватиме гнучкий OLED від BOE. Це пояснюється тим, що конкретні стандарти для дисплея вже доступні.

Гнучкий OLED - це OLED на основі гнучкої основи. Замість жорсткої скляної підкладки використовується пластиковий матеріал (поліімід), який може зігнути дисплей. Гнучкий OLED класифікується як продукт високого класу. Це пов’язано з його легкою вагою, тонкістю та високим ступенем гнучкості конструкції. Це дисплеї, які ми знаходимо на смартфонах із вигнутими краями, а також на складних смартфонах.

OLED-якість BOE покращується

OLED-дисплеї BOE досить добрі, але він не зміг створити для себе нішу. Більшість його OLED постачаються компанії Huawei. Однак після заборони Huawei BOE зіткнувся з черговим спадом. BOE потрібно було знайти інший шлях, тому він звернувся до Samsung Electronics для прориву. Samsung Electronics - найбільший у світі виробник смартфонів і найбільший замовник виробників дисплеїв.

Постачання JD гнучких OLED-накопичувачів Samsung Electronics матиме величезний вплив на корейську індустрію дисплеїв. OLED від BOE буде обмежений кількома моделями серії Galaxy M. Ці смартфони стануть бюджетними пристроями від Samsung. Водночас, оскільки Samsung Electronics приймає продукцію BOE, це свідчить про те, що технологія, якість та ціна BOE відповідають стандартам Samsung Electronics. Тому існує велика ймовірність того, що в майбутньому між двома компаніями буде більше співпраці. Крім того, Samsung Electronics може також розширити співпрацю з BOE, щоб забезпечити свою конкурентну перевагу в цінах на продукцію.

Згідно з повідомленнями, BOE зробив дивовижну пропозицію Samsung Electronics, щоб отримати замовлення від Samsung Electronics. Ці дві компанії, ймовірно, матимуть більше операцій у майбутньому.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: