OnePlus переходить на ColorOS у Китаї, починаючи з OnePlus 9

Телефони OnePlus постачаються з HydrogenOS у Китаї та OxygenOS у решті світу. Починаючи з серії OnePlus 9, телефони OnePlus, що продаються в Китаї, поставляються з ColorOS.

Про це сьогодні заявив Піт Лау на своїй сторінці в Weibo. Отже, засновник та генеральний директор показав, що в серії OnePlus 9 буде попередньо встановлений користувальницький інтерфейс ColorOS.
OnePlus відмовляється від OxygenOS на користь ColorOS

ColorOS - це шкіра Oppo для Android. Користувальницький інтерфейс також деякий час постачався з телефонами фірми Realme, перш ніж вони оголосили про власну обробку під назвою realme UI. Цікаво, що Realme, молодший бренд, ніж OnePlus, відмовився від ColorOS, тоді як OnePlus переходить від власного інтерфейсу до ColorOS.

Піт Лау також додав, що попередні пристрої з HydrogenOS продовжуватимуть отримувати оновлення. Однак ми не знаємо, чи планує OnePlus перенести свої старі пристрої з HydrogenOS на ColorOS.

OnePlus нічого не говорив про майбутнє OxygenOS, тому компанія продовжить оснащувати телефони OnePlus, що продаються за межами Китаю, цим користувальницьким інтерфейсом.

OnePlus переходить на ColorOS у Китаї, починаючи з OnePlus 9

OnePlus 8 - це перший смартфон від компанії, який має ColorOS

Згідно з останніми звітами, бета-версія користувальницького інтерфейсу ColorOS тепер доступна в бета-версії для користувачів смартфонів OnePlus 8 у Китаї.

OnePlus оголосила, що планує перенести свої старі пристрої з HydrogenOS на ColorOS у Китаї.

Нагадаємо, OnePlus має дві операційні системи для своїх смартфонів - HydrogenOS у Китаї та OxygenOS для решти світу. Користувацький інтерфейс OxygenOS продовжує підтримувати, що не стосується HydrogenOS. Інформація про те, що глобальні версії смартфонів OnePlus продовжуватимуть працювати з інтерфейсом користувача OxygenOS, за словами Гері С., керівника OxygenOS.

У своєму дописі Гері Сі пише, що "пристрої для китайського ринку тепер використовуватимуть індивідуальну версію ColorOS, адаптовану спеціально для смартфонів OnePlus". Користувачі OnePlus 8 у Китаї, які хочуть перейти на ColorOS, вже можуть встановити бета-версію.

OnePlus заснували колишні співробітники Oppo Піт Лау та Карл Пей. OnePlus використовує лінійки продуктів і ланцюжки постачання Oppo, а деякі пристрої OnePlus дуже нагадують конструкції деяких телефонів Oppo.

Варто згадати, що нещодавно OnePlus офіційно оголосила дату запуску серії OnePlus 9. Як повідомляється на сторінці компанії у Twitter, серія OnePlus 9 надійде 23 березня. Цей смартфон буде першим, хто використовуватиме систему зображення зображень смартфона Hasselblad. Крім того, компанія повідомляє, що три роки співпрацюватиме з Hasselblad. OnePlus вважає, що цей рік стане "Іміджевим роком OnePlus".

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: