Нігерійці можуть купувати / продавати криптовалюти – не тільки в комерційних банках

Останнім часом багато кричали щодо криптовалют. Ці протести, як правило, надходять від уряду, який вважає, що ці цифрові валюти мають ризик. Багато країн мають застереження щодо криптовалют. Однак лише кілька країн, таких як Індія, публічно виступили, щоб спробувати заборонити криптовалюту. Уряд Нігерії активно вводить заборону на криптовалюти. Однак багато людей помиляються з деталями цієї заборони.

Голова Центрального банку Нігерії (CBN) Годвін Емефієле нещодавно повторює позицію центрального банку щодо використання криптовалют у країні. Виступаючи від його імені, заступник губернатора CBN Адаму Ламтек заявив, що банк не забороняє жителям Нігерії купувати, торгувати або продавати криптовалюту. Однак вони не можуть цього зробити за сприяння будь-якого комерційного банку країни.

Ми захищаємо комерційні банки – CBN

CBN стверджує, що захищає банківську галузь від криптовалютної діяльності. За словами Емефієле, криптовалюти є “незаконними валютами”. Він також стверджує, що цим валютам немає місця в валютній системі Нігерії.

Минулого місяця в повідомленні CBN повідомили, що заборонили всім регульованим фінансовим установам надавати послуги біржам криптовалют у країні. Заборона вимагає від усіх комерційних банків закрити рахунки, що належать нігерійській біржі криптовалют. Це також впливає на інші компанії, які мають відношення до криптовалютних операцій.

CBN попереджає, що до будь-якої установи, яка порушує правила, застосовуватимуться “суворі регуляторні санкції”. За деякими звітами деяких нігерійських банків, рахунки криптотрейдерів більше не активні.

З того часу, як CBN запровадив заборону криптовалют, торговельна ціна BTC в Нігерії перевищила 70%. Однак багато регуляторів та ентузіастів криптовалют у Нігерії критикували цю заборону. Сенат Нігерії запропонував запросити президента CBN та основних зацікавлених сторін криптовалюти взяти участь у слуханні для обговорення питань, пов’язаних із криптографічними правилами країни.

Індія першою заборонила криптовалюти

Індійський уряд пропонує закон, який забороняє торгівлю криптовалютою. Країна не лише заборонить цифрову валюту, але й суворо покарає порушників. Індіанець значною мірою вважає, що криптовалюта – це “схема Понці”. Крім того, вони вважають, що ця цифрова валюта створює ризик фінансової стабільності.

Звіт австралійського регулятора показує, що велика частина фінансових злочинів має посилання на криптовалюти. Якщо трапиться заборона Індії, це буде перша країна, яка відкрито заборонить цифрові валюти.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: