Нігерійці можуть купувати / продавати криптовалюти - не тільки в комерційних банках

Останнім часом багато кричали щодо криптовалют. Ці протести, як правило, надходять від уряду, який вважає, що ці цифрові валюти мають ризик. Багато країн мають застереження щодо криптовалют. Однак лише кілька країн, таких як Індія, публічно виступили, щоб спробувати заборонити криптовалюту. Уряд Нігерії активно вводить заборону на криптовалюти. Однак багато людей помиляються з деталями цієї заборони.

Нігерійці можуть купувати / продавати криптовалюти - не тільки в комерційних банках

Голова Центрального банку Нігерії (CBN) Годвін Емефієле нещодавно повторює позицію центрального банку щодо використання криптовалют у країні. Виступаючи від його імені, заступник губернатора CBN Адаму Ламтек заявив, що банк не забороняє жителям Нігерії купувати, торгувати або продавати криптовалюту. Однак вони не можуть цього зробити за сприяння будь-якого комерційного банку країни.

Ми захищаємо комерційні банки - CBN

CBN стверджує, що захищає банківську галузь від криптовалютної діяльності. За словами Емефієле, криптовалюти є "незаконними валютами". Він також стверджує, що цим валютам немає місця в валютній системі Нігерії.

Минулого місяця в повідомленні CBN повідомили, що заборонили всім регульованим фінансовим установам надавати послуги біржам криптовалют у країні. Заборона вимагає від усіх комерційних банків закрити рахунки, що належать нігерійській біржі криптовалют. Це також впливає на інші компанії, які мають відношення до криптовалютних операцій.

CBN попереджає, що до будь-якої установи, яка порушує правила, застосовуватимуться "суворі регуляторні санкції". За деякими звітами деяких нігерійських банків, рахунки криптотрейдерів більше не активні.

З того часу, як CBN запровадив заборону криптовалют, торговельна ціна BTC в Нігерії перевищила 70%. Однак багато регуляторів та ентузіастів криптовалют у Нігерії критикували цю заборону. Сенат Нігерії запропонував запросити президента CBN та основних зацікавлених сторін криптовалюти взяти участь у слуханні для обговорення питань, пов'язаних із криптографічними правилами країни.

Індія першою заборонила криптовалюти

Індійський уряд пропонує закон, який забороняє торгівлю криптовалютою. Країна не лише заборонить цифрову валюту, але й суворо покарає порушників. Індіанець значною мірою вважає, що криптовалюта - це "схема Понці". Крім того, вони вважають, що ця цифрова валюта створює ризик фінансової стабільності.

Звіт австралійського регулятора показує, що велика частина фінансових злочинів має посилання на криптовалюти. Якщо трапиться заборона Індії, це буде перша країна, яка відкрито заборонить цифрові валюти.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: