LG Electronics закриває свій бізнес на смартфонах

На конференції CES 2021 у січні цього року LG анонсувала науково-фантастичне відео, на якому показаний перший концептуальний смартфон LG із прокручуючим екраном LG Rollable. Тоді виробник довів, що телефон надійде в продаж пізніше цього року. Однак все пройшло не за планами LG. Останнім часом ми регулярно отримуємо новини та чутки про те, що компанія збирається продати свій бізнес-підрозділ для смартфонів через постійні втрати.

Якщо ви пам’ятаєте, LG Electronics повинна продати свій бізнес-підрозділ для смартфонів VinGroup. Але угода впала, оскільки необхідна ціна була занадто високою. І зараз, як повідомляє Bloomberg, виробник може закрити свій бізнес зі смартфонів замість раніше повідомлених продажів.

Виявляється, переговори між LG та Volkswagen та АТ “Vingroup” у В’єтнамі про можливий продаж бізнесу зі смартфонів не вдалися. Також LG призупинила свої плани щодо випуску всіх нових смартфонів у першій половині року. Іншими словами, оскільки LG не знайшла відповідного покупця, щоб взяти на себе свій бізнес зі смартфонів, їй довелося закрити його.

Чому компанія LG Electronics виходить зі свого бізнес-підрозділу для смартфонів?

Раніше генеральний директор LG Electronics Квон Бонг-сеок заявив, що компанія розглядала всі варіанти збиткового бізнесу. Він сказав: “Оскільки конкуренція на світовому ринку мобільних пристроїв посилюється, настав час LG прийняти холодне судження і вибрати найкращий вибір. Компанія розглядає всі можливі заходи, включаючи продаж, виведення та зменшення бізнесу смартфонів. ‘

Ми знали, що в’єтнамська компанія Vingroup JSC зацікавлена ​​у придбанні мобільного бізнесу LG. Компанія охоплює широкий спектр галузей, таких як готелі, туризм, нерухомість, будівництво, автомобілі та смартфони. Його ринкова вартість перевищує 10 мільярдів доларів США.

З іншого боку, смартфон-бізнес LG зазнав збитків протягом 23 кварталів поспіль з другого кварталу 2015 року. Станом на четвертий квартал минулого року накопичені збитки департаменту досягли 5 трлн вон (приблизно 4,43 млрд. Доларів США). Тож це може стати гарною угодою.

У зв’язку з цим деякі користувачі висловили жаль з приводу того, що в галузі смартфонів LG колись стала третім за величиною виробником смартфонів у світі, поступаючись лише Nokia та Samsung. Однак шкода, що про колишнього «повелітеля» зараз, за ​​чутками, закрили бізнес зі смартфонами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua