Кронштейн для селфі Xiaomi Zoom, щоб розпочати краудфандинг за 79 юанів (12 доларів)

Китайський виробничий гігант, Xiaomi, має дуже довгий екологічний ланцюжок, який працює досить добре. Компанія має довгий перелік продуктів, і вона все ще створює більше. Багато людей знають Xiaomi як компанію, що займається розробкою смартфонів. Однак ця компанія виробляє набагато більше, ніж просто смартфони. Сьогодні Xiaomi офіційно заявила в торговому центрі Xiaomi, що має нову селфі-палицю. Кронштейн для селфі Xiaomi Zoom тепер доступний в Інтернеті.

Кронштейн для селфі Xiaomi Zoom, щоб розпочати краудфандинг за 79 юанів (12 доларів)

Цей пристрій підтримує безліч першокласних функцій. По-перше, за допомогою цієї палиці для селфі користувачі можуть легко збільшувати та зменшувати масштаб під час знімання. Крім того, селфі-кронштейн Xiaomi Zoom підтримує перемикання між передньою та задньою камерами. Користувачі також зможуть отримати дистанційне масштабування та безкоштовне обрамлення.

Кронштейн для селфі Xiaomi Zoom, щоб розпочати краудфандинг за 79 юанів (12 доларів)

Наразі Xiaomi Zoom Bracket Selfie Stick почне краудфандинг через два дні. Краудфандинг відбуватиметься в торгових центрах Xiaomi Mall та Xiaomi Home о 10 годині ранку 24 березня. Ціна краудфандингу становить 79 юанів (12 доларів США), і безкоштовне доставлення.

Ручка, що розкладається, важеля автоспуску на кронштейні масштабування Xiaomi можна за лічені секунди перетворити на штатив, а передню та задню камери дистанційно перемикати за допомогою однієї кнопки. Він підтримує 0,1-кратне високоточне масштабування на пульті дистанційного керування, а робота однією рукою без напруги.

Нині Xiaomi має штативний селфі-стик, який зараз продається. Однак цей пристрій не підтримує віддалене масштабування, і ціна становить 69 юанів (11 доларів). Звичайно, нова версія є оновленням попереднього покоління. Саме тому нова версія трохи дорожча за старше покоління.

Кронштейн для селфі Xiaomi Zoom, щоб розпочати краудфандинг за 79 юанів (12 доларів)
Xiaomi досить добре працює з краудфандингом, особливо зі своїми сторонніми продуктами. Ця система залучення коштів допомагала Xiaomi в минулому. Однак важливо зазначити, що краудфандингова ціна його пристроїв, як правило, дешевша, ніж ціна прямого продажу. Після періоду краудфандингу користувачі повинні будуть заплатити за цей пристрій. На жаль, схоже, що лише користувачі в Китаї зможуть взяти участь у цьому краудфандингу. Якщо ви перебуваєте не в Китаї та вам потрібен цей пристрій, вам доведеться скористатися контактом у Китаї. На цей момент повна інформація про працездатність цього пристрою недоступна. Однак ми очікуємо, що цей пристрій підтримуватиме більше функцій, які компанія розкрила.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: