Huawei P50 вперше відображається в мережі

Китайський виробник, Huawei, проведе в травні конференцію щодо запуску нового продукту серії Huawei P50. Сьогодні в Інтернеті з’явився перший набір САПР версії Huawei P50 Standard. Зображення CAD від @WHYLAB демонструють величезний “модуль” із чотирма задніми камерами ззаду. Він також показує центральний дисплей з перфорацією.

Huawei P50 використовуватиме 6,3-дюймовий плоский екран та центральний одинарний передній об’єктив з перфорацією. Розмір цього смартфона становить 156,7 x 74 x 8,3 мм. Якщо розглянути виступ на модулі задньої камери, товщина складе 10,6 мм. Таким чином, корпус цього смартфона більше, ніж Huawei P40, розмірами 148,9 х 71,06 х 8,5 мм.

Дизайн Huawei P50 простіший, ніж у Pro. Він також оснащений задньою панеллю зі скла і злегка арковою металевою рамою з більш традиційним і простим дизайном. Згідно з повідомленнями, Huawei P50 трохи товщі, ніж Huawei P50 Pro. Підборіддя цього смартфона також більше.

Поки що припущення показують, що Huawei P50 Pro використовує 6,6-дюймовий центральний дисплей. Цей екран має злегка вигнуті краї, а також дуже вузьку раму та підборіддя. Він використовує скляну задню панель і металевий каркас з плоскими верхнім і нижнім краями. Розмір цього пристрою становить 159 х 73 х 8,6 мм (товщина задньої камери 10,3 мм, якщо врахувати задню камеру). Пристрій також використовує датчик відбитків пальців під дисплеєм, подвійні динаміки вгору і вниз і підтримує функції інфрачервоного пульта дистанційного керування.

 

Попередні звіти показують прототип дизайну серії Huawei P50. За припущеннями, серія P50 вже доступна для масового виробництва. Ця серія включає три моделі: базову версію, P50 Pro та P50 Pro +. Пункти продажу включають якість екрану, нову надчутливу систему задньої камери та нові ігрові функції. Крім того, Huawei P50 повинен поставлятися з чіпами Huawei HiSilicon Kirin 9000E. Дві інші моделі вищого класу використовують чіпи Kirin 9000.

З моменту заборони Huawei урядом США китайський виробник бореться. Насправді Huawei просто намагається залишатися в курсі останніх розробок галузі. Ось чому він поки що не виходить зі смартфонів. Huawei намагається триматися свого.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: