Huawei P50 вперше відображається в мережі

Китайський виробник, Huawei, проведе в травні конференцію щодо запуску нового продукту серії Huawei P50. Сьогодні в Інтернеті з’явився перший набір САПР версії Huawei P50 Standard. Зображення CAD від @WHYLAB демонструють величезний "модуль" із чотирма задніми камерами ззаду. Він також показує центральний дисплей з перфорацією.

Huawei P50 вперше відображається в мережі

Huawei P50 використовуватиме 6,3-дюймовий плоский екран та центральний одинарний передній об'єктив з перфорацією. Розмір цього смартфона становить 156,7 x 74 x 8,3 мм. Якщо розглянути виступ на модулі задньої камери, товщина складе 10,6 мм. Таким чином, корпус цього смартфона більше, ніж Huawei P40, розмірами 148,9 х 71,06 х 8,5 мм.

Huawei P50 вперше відображається в мережі Huawei P50 вперше відображається в мережі

Дизайн Huawei P50 простіший, ніж у Pro. Він також оснащений задньою панеллю зі скла і злегка арковою металевою рамою з більш традиційним і простим дизайном. Згідно з повідомленнями, Huawei P50 трохи товщі, ніж Huawei P50 Pro. Підборіддя цього смартфона також більше.

Поки що припущення показують, що Huawei P50 Pro використовує 6,6-дюймовий центральний дисплей. Цей екран має злегка вигнуті краї, а також дуже вузьку раму та підборіддя. Він використовує скляну задню панель і металевий каркас з плоскими верхнім і нижнім краями. Розмір цього пристрою становить 159 х 73 х 8,6 мм (товщина задньої камери 10,3 мм, якщо врахувати задню камеру). Пристрій також використовує датчик відбитків пальців під дисплеєм, подвійні динаміки вгору і вниз і підтримує функції інфрачервоного пульта дистанційного керування.

 

Huawei P50 вперше відображається в мережі

Попередні звіти показують прототип дизайну серії Huawei P50. За припущеннями, серія P50 вже доступна для масового виробництва. Ця серія включає три моделі: базову версію, P50 Pro та P50 Pro +. Пункти продажу включають якість екрану, нову надчутливу систему задньої камери та нові ігрові функції. Крім того, Huawei P50 повинен поставлятися з чіпами Huawei HiSilicon Kirin 9000E. Дві інші моделі вищого класу використовують чіпи Kirin 9000.

З моменту заборони Huawei урядом США китайський виробник бореться. Насправді Huawei просто намагається залишатися в курсі останніх розробок галузі. Ось чому він поки що не виходить зі смартфонів. Huawei намагається триматися свого.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: