У квітні HarmonyOS замінить EMUI 11 на Huawei P40, Mate 40 і Mate X2

За чутками, Huawei P50 повинен був стати першим смартфоном компанії з операційною системою HarmonyOS 2.0 замість Android, але за новими даними, цього не відбудеться. Все через те, що прем’єра та випуск P50 були відкладені, але Huawei не збирається вагатися із заміною Android на HarmonyOS. Тому перша партія моделей, які отримають HarmonyOS 2.0, тепер виглядає так. Серії Huawei Mate X2, P40 і Mate 40. Усі вони перейдуть на фірмову «заміну Android» у квітні. Одночасно очікується новий телевізор Huawei з HarmonyOS 2.0.

Як і для інших смартфонів Huawei і Honor, ті, хто отримав EMUI 11 і Magic UI 4.0, перейдуть на HarmonyOS до кінця року, але поетапно, залежно від SoCs. На сьогодні єдиним винятком є ​​Honor V40. Деякі моделі з EMUI 10.1 та Magic UI 3.1 будуть передані безпосередньо до HarmonyOS; в обхід проміжного етапу у вигляді EMUI 11 / Magic UI 4.0. Ці смартфони включають Huawei nova 7 SE, Honor 30S, Honor X10, Honor 9X та ряд інших. На жаль, смартфони на платформах MediaTek SoC не включені в поточні плани переходу на HarmonyOS.

Перший смартфон Huawei з ОС Harmony

Кілька днів тому компанія Huawei Technologies забезпечила право на використання торгових марок Huawei P60, P70, P80, P90 та P100. Це свідчить про те, що компанія досить оптимістично дивиться в майбутнє і не збирається відмовлятися від бренду, який так легко створила за ці роки.

Нагадаємо, що з минулого року Huawei не може вільно купувати SoC та інші компоненти в американських компаній. Виробники, які хочуть вести бізнес з Huawei, повинні отримати ліцензію; але це не дозволяє транспортувати всі необхідні компоненти. Таким чином, майбутня лінійка Huawei P50 використовуватиме торішній SoC Kirin 9000.

Очікується, що смартфон Huawei P50 стане першим нестандартним пристроєм, в якому буде працювати нова операційна система Hongmeng OS, або Harmony OS, як її називають за межами Китаю. Також завдяки дебюту в цьому смартфоні є датчик зображення Sony IMX800; що буде першим у світі мобільним 1-дюймовим оптичним датчиком формату.

Згідно з останніми повідомленнями, презентація Huawei P50 перенесена на травень цього року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua