У квітні HarmonyOS замінить EMUI 11 на Huawei P40, Mate 40 і Mate X2

За чутками, Huawei P50 повинен був стати першим смартфоном компанії з операційною системою HarmonyOS 2.0 замість Android, але за новими даними, цього не відбудеться. Все через те, що прем'єра та випуск P50 були відкладені, але Huawei не збирається вагатися із заміною Android на HarmonyOS. Тому перша партія моделей, які отримають HarmonyOS 2.0, тепер виглядає так. Серії Huawei Mate X2, P40 і Mate 40. Усі вони перейдуть на фірмову «заміну Android» у квітні. Одночасно очікується новий телевізор Huawei з HarmonyOS 2.0.

У квітні HarmonyOS замінить EMUI 11 на Huawei P40, Mate 40 і Mate X2

Як і для інших смартфонів Huawei і Honor, ті, хто отримав EMUI 11 і Magic UI 4.0, перейдуть на HarmonyOS до кінця року, але поетапно, залежно від SoCs. На сьогодні єдиним винятком є ​​Honor V40. Деякі моделі з EMUI 10.1 та Magic UI 3.1 будуть передані безпосередньо до HarmonyOS; в обхід проміжного етапу у вигляді EMUI 11 / Magic UI 4.0. Ці смартфони включають Huawei nova 7 SE, Honor 30S, Honor X10, Honor 9X та ряд інших. На жаль, смартфони на платформах MediaTek SoC не включені в поточні плани переходу на HarmonyOS.

У квітні HarmonyOS замінить EMUI 11 на Huawei P40, Mate 40 і Mate X2

Перший смартфон Huawei з ОС Harmony

У квітні HarmonyOS замінить EMUI 11 на Huawei P40, Mate 40 і Mate X2

Кілька днів тому компанія Huawei Technologies забезпечила право на використання торгових марок Huawei P60, P70, P80, P90 та P100. Це свідчить про те, що компанія досить оптимістично дивиться в майбутнє і не збирається відмовлятися від бренду, який так легко створила за ці роки.

Нагадаємо, що з минулого року Huawei не може вільно купувати SoC та інші компоненти в американських компаній. Виробники, які хочуть вести бізнес з Huawei, повинні отримати ліцензію; але це не дозволяє транспортувати всі необхідні компоненти. Таким чином, майбутня лінійка Huawei P50 використовуватиме торішній SoC Kirin 9000.

Очікується, що смартфон Huawei P50 стане першим нестандартним пристроєм, в якому буде працювати нова операційна система Hongmeng OS, або Harmony OS, як її називають за межами Китаю. Також завдяки дебюту в цьому смартфоні є датчик зображення Sony IMX800; що буде першим у світі мобільним 1-дюймовим оптичним датчиком формату.

Згідно з останніми повідомленнями, презентація Huawei P50 перенесена на травень цього року.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: