Apple iPad Pro (2021) останні візуалізації: використовує подвійну камеру + сканер лідара

Щороку восени ми бачимо нове покоління iPhone. Крім того, на кожному Весняному фестивалі ми також маємо можливість побачити iPad нового покоління. Як і iPhone, iPad також привертає велику увагу шанувальників Apple. Згідно з попередніми викриттями, Apple планує випустити нове покоління продуктів iPad Pro у квітні. Сюди входять 11,9-дюймові та 12,9-дюймові версії третього покоління.

Зараз ми маємо нові звіти про майбутні iPad 2021 року. Звіт демонструє останні рендери 1121-дюймового iPad Pro 2021 року. Зображення Zeroth Element показують, що новий 2021 11-дюймовий iPad Pro все ще має плоску середню рамку та квадратний дизайн модуля задньої камери попередньої моделі. Модуль задньої камери все ще приймає подвійні камери.

Однак конфігурація сканера lidar відрізняється. Він менший за загальним розміром, але є більш опуклим. Крім того, компанія не включала антенну стрічку біля верхньої рами фюзеляжу. Оскільки офіційної інформації на цей момент немає, ми все одно сприймаємо це з недовірою.

 

З попередньої інформації, новий 2021 iPad Pro буде оснащений міні-світлодіодними дисплеями. Цей екран має кращу та вищу яскравість та контрастність. Цей iPad буде поставлятися з найкращим процесором Apple A14X з продуктивністю, порівнянною з роботою M1. Як ми вже говорили раніше, цей пристрій також буде оснащений подвійною задньою камерою. Модуль камери краще для фотографування та відеознімання.

Зі звітів до цього часу, новий iPad Pro 2021 року офіційно надійде в квітні. Нам доведеться почекати кілька тижнів, щоб отримати офіційну інформацію.

IPad Pro 2021 року використовуватиме міні-світлодіодні екрани від LG

Десь минулого року були повідомлення про те, що міні-світлодіодні екрани Apple надходитимуть з LG Display. Американський виробник вперше застосовує панель міні-світлодіодного підсвічування. Звичайно, iPad буде першим, хто використовуватиме цей пристрій. Згодом цей екран буде використовуватися на MacBook та iMac.

Міні-світлодіодні панелі не дуже поширені через їх високу вартість виробництва. Цей дисплей використовуватиметься лише на флагманських пристроях. Яким би дорогим цей дисплей не був, він з’явиться на більшості пристроїв, як тільки його запустить Apple. Ми очікуємо побачити більше пристроїв з міні-світлодіодними екранами до кінця цього року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua