Apple iPad Pro (2021) останні візуалізації: використовує подвійну камеру + сканер лідара

Щороку восени ми бачимо нове покоління iPhone. Крім того, на кожному Весняному фестивалі ми також маємо можливість побачити iPad нового покоління. Як і iPhone, iPad також привертає велику увагу шанувальників Apple. Згідно з попередніми викриттями, Apple планує випустити нове покоління продуктів iPad Pro у квітні. Сюди входять 11,9-дюймові та 12,9-дюймові версії третього покоління.

Apple iPad Pro (2021) останні візуалізації: використовує подвійну камеру + сканер лідара

Зараз ми маємо нові звіти про майбутні iPad 2021 року. Звіт демонструє останні рендери 1121-дюймового iPad Pro 2021 року. Зображення Zeroth Element показують, що новий 2021 11-дюймовий iPad Pro все ще має плоску середню рамку та квадратний дизайн модуля задньої камери попередньої моделі. Модуль задньої камери все ще приймає подвійні камери.

Однак конфігурація сканера lidar відрізняється. Він менший за загальним розміром, але є більш опуклим. Крім того, компанія не включала антенну стрічку біля верхньої рами фюзеляжу. Оскільки офіційної інформації на цей момент немає, ми все одно сприймаємо це з недовірою.

 

Apple iPad Pro (2021) останні візуалізації: використовує подвійну камеру + сканер лідара

З попередньої інформації, новий 2021 iPad Pro буде оснащений міні-світлодіодними дисплеями. Цей екран має кращу та вищу яскравість та контрастність. Цей iPad буде поставлятися з найкращим процесором Apple A14X з продуктивністю, порівнянною з роботою M1. Як ми вже говорили раніше, цей пристрій також буде оснащений подвійною задньою камерою. Модуль камери краще для фотографування та відеознімання.

Зі звітів до цього часу, новий iPad Pro 2021 року офіційно надійде в квітні. Нам доведеться почекати кілька тижнів, щоб отримати офіційну інформацію.

IPad Pro 2021 року використовуватиме міні-світлодіодні екрани від LG

Десь минулого року були повідомлення про те, що міні-світлодіодні екрани Apple надходитимуть з LG Display. Американський виробник вперше застосовує панель міні-світлодіодного підсвічування. Звичайно, iPad буде першим, хто використовуватиме цей пристрій. Згодом цей екран буде використовуватися на MacBook та iMac.

Міні-світлодіодні панелі не дуже поширені через їх високу вартість виробництва. Цей дисплей використовуватиметься лише на флагманських пристроях. Яким би дорогим цей дисплей не був, він з’явиться на більшості пристроїв, як тільки його запустить Apple. Ми очікуємо побачити більше пристроїв з міні-світлодіодними екранами до кінця цього року.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: