Epic проти Apple: Тіма Кука допитуватимуть протягом 1 години

Apple розглядає судовий позов з Epic Games щодо плати за певні покупки в App Store. Раніше сьогодні Apple Apple представила список свідків, які будуть давати показання в судовому процесі Epic Games у п’ятницю. У список входять генеральний директор компанії Тім Кук та "Академік Apple" Філ Шиллер. Також старший віцепрезидент Apple з програмної інженерії Крейг Федерігі дасть свідчення.

Epic проти Apple: Тіма Кука допитуватимуть протягом 1 години

Згідно з повідомленнями, Тім Кук буде безпосередньо давати показання протягом 1 години, а також прийме 1 годину перехресного допиту. Федерігі буде давати показання протягом 2 годин та проходити перехресний допит протягом 1 години. Шиллер, який відповідає за App Store, буде давати свідчення загалом 10 годин. Усі свідки Apple з’являться перед судом особисто.

У своїй заяві Apple стверджує, що керівники компанії прагнуть поділитися впливом App Store на інновації та світову економіку. У його заяві йдеться
«Наші вищі керівники з нетерпінням чекають поділитися із судом дуже позитивним впливом« App Store »на інновації, економіку в усьому світі та досвід клієнтів за останні 12 років. Ми впевнені, що справа доведе, що Epic цілеспрямовано порушила свою угоду виключно для збільшення своїх доходів, що призвело до їх вилучення з «App Store». Роблячи це, Epic обійшла функції безпеки «App Store» таким чином, що призвело б до зниження конкуренції та зробило б конфіденційність та безпеку даних споживачів надзвичайним ризиком ».

Свідки Apple та Epic у справі

Список свідків Apple також включає

 • Віцепрезидент App Store‌ Метт Фішер
  Керівник відділу інженерних алгоритмів та ризиків, Ерік Фрідман
  Директор з торгівлі та платежів, Ерік Грей
  Менеджер з розробки ігор, Марк Грімм
  Інші співробітники з маркетингу, відносин з розробниками, а також інших галузей

Крім того, свідками Epic Games є

 • Генеральний директор Epic Games‌ Тім Суїні
  Епічні співробітники

Інші сторонні свідки включають

 • Facebook
 • Microsoft
 • Nvidia
 • плюс керівник iTunes Едді Кью
 • Колишній керівник програмного забезпечення iOS, Скотт Форсталл

Крім того, Epic Games стверджують, що ця боротьба не лише сама по собі. У заяві йдеться

“Хор розробників, що виступають проти Apple та їх антиконкурентних практик, стає гучнішим. У цій боротьбі ми не самотні. Ми з нетерпінням чекаємо нашої конкуренції у процесі розповсюдження та оплати додатків ».

Epic Games суперечить політиці Apple у розмірі 30% комісії за продажі, що перевищують 1 мільйон доларів. Компанія зібрала якомога більше свідків, щоб довести свою правоту. Ця справа буде судовим розглядом. Це означає, що в ньому не буде залучено журі. Суд розпочнеться у понеділок, 3 травня.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: