Redmi Note 10 Pro невдало випробував міцність

Нещодавно Redmi представив серію Note 10. Redmi Note 10 Pro - це висококласна модель серії. В Індії він відомий як Note 10 Pro Max, тоді як в іншому світі він відомий як Note 10 Pro. Він оснащений новим елегантним дизайном та основними оновленнями у порівнянні з попередником. Note 10 Pro - справді універсал. Якщо ви запитаєте мене: "Де Note 10 Pro йде на компроміс, щоб отримати нижчу ціну?" Ну, важко було б відповісти. Але сьогодні ми отримали відповідь завдяки відео на YouTube, на якому показано тест на міцність Redmi Note 10 Pro Max / Note 10 Pro.

Тест на воду

Redmi Note 10 Pro невдало випробував міцність

Інформаційні системи Gupta спочатку проводять тест води Redmi Note 10 Pro. У цьому тесті пристрій занурюється у воду на 5 хвилин. Через 5 хвилин пристрій виймають. Він завантажується, і дисплей працює ідеально. Однак, коли слот для SIM-картки виймається, там видно багато води. Вода надходила до пристрою із гнізда для SIM-карти, і через кілька хвилин Note 10 Pro автоматично вимикається. Він не завантажується; дисплей перестає працювати, і він просто вібрує.

Через деякий час Note 10 Pro автоматично вмикається. Він витримав тест води, але якщо у вас є Redmi Note 10 Pro, то тепер ви знаєте, що ви повинні тримати пристрій якомога далі від води. В Sim Slot було багато води, і цього разу, можливо, пощастило, але стільки води могло вбити пристрій.

Тест на подряпини

Redmi Note 10 Pro невдало випробував міцність

Перш за все, дозвольте мені сказати вам, що Redmi Note 10 Pro Max захищений Corning Gorilla Glass 5 як спереду, так і ззаду. На передній панелі дисплей починає дряпатися на рівні 6 з більш глибокими канавками на рівні 7. Опір подряпинам однаковий на задній стороні. Модуль камери скляний, проте світлодіодна кришка пластикова. Рама пристрою також пластикова.

Тест на падіння

Redmi Note 10 Pro невдало випробував міцність

Спочатку пристрій скидається з висоти талії з усіх чотирьох кутів, і воно виживає. Пристрій також виживає, коли падає із задньої сторони. Однак при падінні з лицьового боку дисплей тріскається і він перестає працювати. Це серйозна невдача, враховуючи дуже низьку висоту. Задня панель тріскається після падіння з більшої висоти.

Тест на вигин

У цей момент пристрій повністю зламався. Щоб захистити руки, YouTuber накрив дисплей захисником екрану. YouTuber згинає Redmi Note 10 Pro, натискаючи на екран. А Note 10 Pro згинається на дві частини, як і складаний телефон. Це епічна невдача, в кінці відео YouTuber пропонує не тримати Note 10 Pro у задній кишені, оскільки він може дуже легко зігнутися.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: