iMac Pro: Apple припинила продавати найпотужніший Mac в історії

Apple нарешті випустила з виробництва найпотужніший і найдорожчий все-в-одному комп’ютер iMac Pro.

Кілька тижнів тому офіційний інтернет-магазин Apple втратив можливість збирати конфігурацію iMac Pro, і з’явилося повідомлення, що продажі триватимуть до тих пір, поки запаси не вичерпаються. Зараз на вебсайті та в магазині Apple інформація про iMac Pro взагалі зникла.

Зараз iMac Pro відсутній на американських сайтах компанії. Доступні лише 21,5-дюймові та 27-дюймові версії iMac.

Спочатку iMac Pro дебютував у грудні 2017 року, і компанія Apple поставила йому рахунок як “найпотужніший Mac за всю історію”. На цей момент модель все ще можна придбати у відремонтованому вигляді від Apple та від сторонніх роздрібних торговців.

 

Apple підтверджує припинення роботи iMac Pro

Нещодавно компанія підтвердила чутки, що поширюються в мережі про те, що дорогий iMac Pro припиняється.

Подейкували чутки, коли ентузіасти помітили, що Apple перестала пропонувати будувати власну конфігурацію iMac Pro, в інтернет-магазині Apple залишилася доступна лише базова версія за 5000 доларів.

Тоді компанія підтвердила, що продажі iMac Pro триватимуть лише до вичерпання запасів. Спочатку iMac Pro дебютував у грудні 2017 року.

Зараз Apple рекомендує професійним користувачам поглянути на 27-дюймовий iMac, представлений у серпні 2020 року.

Apple випустить нові iMac та iMac Pros, які працюють на фірмових кремній-процесорах Apple протягом 2021 року.

Нові дані свідчать про те, що iMac буде мати OLED-дисплеї наступного року

Компанія Apple вже давно приписує перетворення багатьох своїх пристроїв на екрани Mini-LED. Компанія повинна була випустити таку продукцію в 2021 році, але потім скасувала ці плани.

Як би там не було, на цьому тлі зовсім несподівано з’явилася інформація, що цитовані DigiTimes галузеві джерела говорять про намір Apple випустити нові iPad і iMacs з OLED-екранами у 2022 році. Тобто приблизно в той самий час, коли повинні вийти подібні пристрої від компанії з панелями Mini-LED.

Apple буде використовувати різні типи екранів на одних і тих же пристроях, залежно від варіанту чи моделі.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: