Xiaomi починає розробку власного автомобіля

За повідомленням китайського джерела, посилаючись на інвесторів, наближених до глави Xiaomi Lei Jun та інших; компанія швидко розгортає проєкт створення власного електромобіля. Він розпочнеться протягом місяця-двох. Автомобілі Xiaomi будуть схожими на машини Xiaopeng (зокрема, Xiaopeng P7) у Китаї. Це будуть найкращі моделі з більшим акцентом на передові інформаційні технології. Ветеран Xiaomi Ван Чуан відповідає за проєкт. Після цієї новини акції Xiaomi Group на Гонконзький фондовій біржі зросли на 2,6%.

Особистість Ван Чуаня потребує особливої ​​уваги; ймовірно, не було б більш компетентної людини у всіх Xiaomi. Він є співзасновником та директором стратегії Xiaomi. Ван Чуань приєднався до компанії у 2012 році та очолив один з найвигідніших підрозділів на цей момент – розробку телебачення. Потім працював у відділі кадрів штаб-квартири Xiaomi в Китаї; та у відділі великої побутової техніки. Ван Чуан чудово розуміється на створенні продуктів. Від розробки концепції та створення мереж у ланцюгу постачання компонентів до виробництва та розподілу. До того ж сам фундамент, який він заклав у Xiaomi TV – найвигідніший напрямок компанії після смартфонів та мобільних пристроїв – говорить багато про що.

Робота над автомобілем Xiaomi розпочнеться у квітні

Крім того, за повідомленнями, Лей Цун зустрічався з Лі Біном, засновником Weilai Automobile, наприкінці лютого для отримання консультацій з різних автомобільних питань. Крім того, різні джерела повідомляють, що Ван Чуан від імені групи Xiaomi шукає працівників у цій галузі, вивчаючи технології та виробничі процеси. Що стосується таланту, Ван Чуан вже контактує з деякими топменеджерами різних автомобільних компаній – очевидно, серед них шукають кандидатів на ключові посади в автомобільному підрозділі Xiaomi.

Варто згадати, що раніше Xiaomi опублікувала офіційну заяву; в якому він спростував чутки, що з’явилися в Інтернеті раніше про розробку власного електромобіля. Компанія нічого подібного не готує.

Буквально в заяві йдеться: «Група Xiaomi завжди була зацікавлена ​​у розвитку екосистеми електромобілів, постійно оцінювала галузь та проводила дослідження тенденцій у суміжних областях. Дослідницька робота Xiaomi Group у галузі електромобілів ще не дійшла до офіційної стадії проєкту ”.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: