Процесори Intel, які будуть конкурувати з Ryzen 5000H, будуть випущені в наступному кварталі

Пізніше цього року Intel випустить мобільні високопродуктивні процесори Tiger Lake-H45. Це будуть процесори з шістьма-вісьма ядрами, які будуть прямими конкурентами Ryzen 5000H.

Intel вчора вперше продемонстрував конкретний процесор нової лінійки. Це був флагманський восьми ядерний процесор, здатний працювати на частоті до 5 ГГц. Враховуючи наявні дані, ми, ймовірно, говоримо про модель Core i9-11980H. Також повідомляється про 20 смуг PCIe 4.0, Wi-Fi 6E та Thunderbolt 4.

Важливим є перша зрозуміла офіційна інформація про дати запуску. Intel заявила, що нові Тигрові озера стартують у другому кварталі, відповідно до останніх чуток. Перші дані, нагадаємо, свідчили про випуск нових продуктів принаймні восени.

Intel проти AMD

Також згадується, що нещодавно в Інтернеті з’явився огляд більш доступних нових продуктів Intel – Core i5-11600KF та Core i5-11400F. Це шестиядерні процесори з підтримкою Hyper-Threading. Перший працює на частотах 3,9-4,9 ГГц, частоти другого – 2,6-4,4 ГГц. Нагадаємо, що в лінійці Rocket Lake не буде процесорів Core i3 і нижчих процесорів, натомість вийде Comet Lake Refresh, тобто трохи вдосконалені старі процесори.
Core i5-10600K у Cinebench R15 набирає приблизно 185 та 1485 балів у однопоточному та багатопотоковому режимах відповідно, а в Cinebench R20 результат становить приблизно 490 та 3600 балів. Тобто, новий продукт на 15-30% швидший за попередника, залежно від тесту та режиму. У багатопотоковому режимі, до речі, коефіцієнт підсилення найменший. Core i5-11400F, своєю чергою, випереджає свого попередника на 20-30%.

В той самий час Ryzen 5 5600X трохи випереджає Core i5-11600KF і значно випереджає Core i5-11400F. Хоча вона не буде з цим конкурувати.

Щодо енергоспоживання, виявилося, що Core i5-11600KF під навантаженням у вигляді AIDA64 споживає в середньому 209 Вт, а Core i5-11400F вимагає близько 145 Вт.

Також в окремій новині, канал YouTube на YouTube опублікував серію коротких відео, в яких порівнюються ноутбуки на базі Intel та MacBook. Для цієї реклами Intel найняла актора Джастіна Лонга, який раніше рекламував Mac у подібній кампанії для Apple. Відео зосереджено на сенсорному екрані та додатковому дисплеї на деяких нових ПК на базі Intel, згадується про пристрої 2-в-1 і зазначається, що сучасні ігри можна нормально грати лише на ПК.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: