iPhone 13 відтворює: невеликий виріз і вузькі рамки

Китайські джерела опублікували високоякісне зображення наступного смартфона в лінійці iPhone, який повинен вийти цієї осені, iPhone 13 або iPhone 12s, якщо чутки про забобони Apple виявляться правдивими.

Багато інсайдерів підтвердили, що Apple не відмовиться від знаменитого вирізу у верхній частині екрана, але зробить цей виріз меншим за площею, що відображається на рендері. Очікується також, що ефективна площа екрану стане ще більшою за рахунок подальшого зменшення ширини рам.

Очікується, що iPhone 13 використовуватиме новітню технологію D-ToF (Direct ToF); що замінить існуючі компоненти Face ID та зменшить обсяг місця, необхідного для розпізнавання обличчя.

На зображенні сказано, що смартфон отримає батарею зі збільшеною ємністю, роз'єм Lightning, лазерний далекомір (у всіх моделях лінійки) та 120-герцовий екран ProMotion. Екран Samsung LTPO підтримуватиме частоту оновлення від 1 Гц до 120 Гц для кращого економії заряду акумулятора.

На смартфоні працюватиме Apple A15 SoC; він отримає вдосконалену ширококутну камеру з діафрагмою f / 1,8 і до 1 ТБ флеш-пам'яті.

Презентація смартфона повинна відбутися у вересні цього року.

iPhone 13 відтворює: невеликий виріз і вузькі рамки

Apple створила новий підекранний сканер відбитків пальців для iPhone

На відміну від інших виробників смартфонів, які отримують датчики відбитків пальців від Qualcomm та інших, Apple розробляє власне під екранне розпізнавання відбитків пальців. Джерела стверджують, що ця технологія незабаром почне використовуватися в смартфонах iPhone.

Компанія досліджує різні типи вбудованих технологій відбитків пальців, включаючи ємнісні системи та ультразвукові датчики. Однак джерела кажуть, що компанія врешті-решт вирішила зосередитись на технології оптичного розпізнавання; який використовує відбите світло замість ультразвукової вібрації для зчитування та аналізу відбитків пальців.

Багато користувачів iPhone 12 скаржаться на відсутність сканера відбитків пальців у дорогому флагманському смартфоні. В епоху пандемії, коли користувачі носять маски, а Face ID часто буває незручним.

Раніше були повідомлення, що iPhone SE наступного покоління матиме сканер відбитків пальців; як деякі моделі лінійки iPhone 13.

Нещодавно, на основі чуток та джерел інформації, графічний дизайнер Technizo Concept співпрацює з LetsGoDigital, щоб зробити серію 3D-рендерів майбутнього iPhone Flip, який може вийти наступного року.

Різні джерела стверджують, що Apple визначилася з формфактором. Новий смартфон стане розкладним телефоном, схожим на Samsung Galaxy Z Flip та нову Motorola Razr. Пристрій повинен використовувати складний екран виробництва Samsung.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: