Додатковий екран на задній панелі смартфона. Чи корисний він?

Раніше всі смартфони виглядали однаково. Але потім деякі моделі почали використовувати тристоронні безрамкові повноекранні конструкції (наприклад, Mi MIX), виїмкові екрани (як iPhone X), водяні екрани (як Sharp Aquos) та діркопробивні екрани (як Honor V20). Сьогодні всі основні виробники смартфонів пропонують телефони з усіма цими рішеннями. Таким чином, вони знову почали виглядати однаково. Отже, щоб зробити їхні телефони високими показниками розпізнавання, вони повернулися до задньої частини телефонів. Макет задньої камери – це те, на чому всі вони зараз фокусуються. Нещодавно ми виявили, що ігровий телефон ROG 5 додав вторинний екран ззаду. Потім ми побачили Xiaomi Mi 11 Ultra з додатковим екраном і на задній панелі. Але це не перші моделі, що приймають такий дизайн. Всі попередні смартфони з підекраном не вдалося. То чому найбільші продавці смартфонів вирішили воскресити цей дизайн?

Meizu Pro 7 / Plus

Говорячи про вторинний екран на задній панелі телефону, слід згадати моделі Meizu Pro 7 та Pro 7 Plus. Вторинний екран знаходився у верхній лівій частині спини. Він мав довгу смужку. На той час Meizu називав це екраном із зображеннями. Meizu намагався застосувати багато функцій для цього екрану. Але цю ідею ніхто не підтримав. Хоча це було щось нове, з часом користувачі проігнорували цей дизайн. І Meizu теж кинув це.

Nubia X

Вторинний дизайн екрану Meizu Pro 7 не вдався. Але на цьому історія не закінчилася. Коли смартфони входили в еру повноекранних екранів, з’явилася нова проблема. Куди поставити фронтальну камеру? Як вже було сказано вище, деякі виробники вибирають конструкції з виїмками / крапельками / діркопробивачами або звідними камерами. Однак деякі інші компанії думали, що задньої камери досить. Але чи це так? У зв’язку з цим смартфон з двома екранами Nubia X був унікальним пристроєм. Він постачався лише з основною камерою, але двома екранами. Отже, коли вам не потрібна фронтальна камера, ви можете використовувати головний екран. Але коли вам потрібно зробити відеодзвінки або зробити селфі, ви можете перемикнутися на екран із тильної сторони. Цей телефон також розв’язав проблему важких конструкцій звідної камери. Стратегія спрацювала.

Однак смартфон не може мати двох екранів дружин. Причин такого твердження кілька. По-перше, другий екран не мав би високої роздільної здатності та хороших параметрів як основний. Це буде вбивати акумулятор, перш ніж ви зможете сказати ніж. По-друге, телефон отримує дві панелі екрану з обох сторін. Ми маємо на увазі, що внутрішній простір телефону невеликий навіть на одному екрані. Ви уявляєте, що відбувається всередині, коли є два екрани? Відведення тепла стане нерозв’язною проблемою. У будь-якому випадку ZTE вирішив запустити наступну модель перед обличчям Nubia Z20. Але це не змусило людей звертати на це велику увагу.

Xiaomi Mi MIX Alpha

Nubia не могла змінити галузь. Але Xiaomi має такий досвід. Отже, коли він представив концепт-телефон Xiaomi Mi MIX Alpha у 2019 році, була надія, що ми побачимо справжній телефон із двома екранами, який стане основним. Насправді це був не подвійний екран, а екран об’ємного звучання. Середні рами з обох сторін також використовують екранний матеріал. До того, якість екрану цього концептуального телефону об’ємного екрана справді набагато краща, ніж у телефонів з подвійним екраном Nubia. На жаль, це не могло йти у масове виробництво.

Hisense A6

Існує також альтернативний підхід. На вторинному екрані на задній панелі Hisense A6 використовується чорнильний екран, призначений для читання електронних книг. Овальна кнопка збоку може перемикатися між головним екраном та додатковим екраном. Звичайно, у порівнянні з Meizu та Nubia частка Hisense на ринку смартфонів менша. Тож цей подвійний екран смартфона також не привернув особливої ​​уваги.

Найближчі смартфони з додатковим дизайном екрану

Обидві моделі – Xiaomi Mi 11 Ultra і ROG Gaming Phone 5 – оснащені звуженими вторинними екранами. До того, якщо колишній телефон, здається, використовує його для вдосконалення операцій знімання селфі, телефон ROG використовуватиме його для показу різних ігрових ефектів.


До того, ці екрани повинні доставляти масу проблем. Скажімо, якщо вторинний екран на Mi 11 Ultra є прийнятним для селфі, а для блогів він буде погано працювати. Логіка розміщення додаткового екрана на задній панелі ігрового телефону викликає більше запитань. У цьому сенсі ми вважаємо, що це скоріше маркетингові трюки, а не щось серйозне.

Тож питання полягає в тому, чому вторинний дизайн екрану врешті-решт не став загальнодоступним, але завжди є виробники, які бажають його спробувати? Насправді головною причиною є його обмежена практичність. Крім того, дозволити користувачам часто використовувати вторинний екран насправді зменшує ефективність роботи смартфона. Однак, коли фронтальний дизайн смартфона не може змінити багато, відповідне додавання невеликого вторинного екрана дійсно може зіграти певну роль у виділенні індивідуальності. Але цей підекран не може додати забагато функцій, оскільки ми

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: