Випущено Google Android 12 Developer Preview 2

В цей час Google працює над своєю останньою системою, Android 12. До того, як вийде офіційна стабільна версія, ця система пройде кілька процесів. Йому доведеться пройти попередній перегляд розробника, загальнодоступну стадію бета-версії до випуску стабільної версії. Попередній перегляд розробника та публічна бета-версія матимуть кілька етапів. Цього ранку Android 12 Developer Preview 2 (DP2) розпочав роботу. Повне завантаження пакету тепер доступне для пристроїв Google Pixel 3 та пізніших пристроїв.

Згідно з графіком випуску, Android 12 буде доступний для публіки після серпня 2021 року. Ця система перейде на загальнодоступну бета-фазу в травні 2021 року. За домовленістю, на бета-фазі деякі китайські смартфони стануть частиною оновлення. Такі, як Xiaomi та OnePlus, неодмінно візьмуть участь у першому публічному бета-випуску. Щоб завантажити попередній перегляд розробника Android 12 для пристроїв Pixel, натисніть тут

В офіційному журналі основні зміни DP2 у порівнянні з DP1 / 1.1 зосереджені на зручності розробників. У реальних функціях та інтерфейсах занадто багато помилок. Кілька функцій не зовсім готові до публічного тестування. Такі функції, як підтримка круглих кутів, функція анімації зображення в картинці та інші, потребують додаткової роботи. Ці функції будуть більш плавними та настроюваними.

 

Крім того, є повідомлення, що Android 12 Developer Preview 2 вносить суттєві зміни в темний режим. За даними XDA, темний режим змінюється із чисто чорного на більш світлий сірий колір. З виходом останньої версії тема змінюється з темно-чорно-чорної на світло-сіру. Google стверджує, що у порівнянні з білим навіть сіра тема може заощадити енергію на OLED-дисплеї. Таким чином, розумно думати, що світло-сірий колір зменшить споживання батареї.

Крім того, він додає режим однією рукою та жести для відкриття панелі сповіщень. За допомогою цього оновлення функція отримує повне меню з трьома опціями. Спочатку увімкніть / вимкніть, щоб насправді увімкнути функцію. Також є другий важіль для автоматичного вимкнення режиму однією рукою при перемиканні між програмами. Нарешті, є можливість виходу з режиму однією рукою через встановлений час.

Крім того, нові сторінки вибору віджетів та медіацентр панелі сповіщень краще адаптуються до теми. Крім того, колір, екран блокування, введення PIN-коду та шаблон інтерфейсу набувають нового вигляду. Слід зазначити, що з історичного досвіду існує великий ступінь невизначеності у функціях етапу DP, включаючи інтерфейс.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: