Тесла на автопілоті розбиває поліцейську машину

Федеральні регулятори безпеки автомобілів у штаті Мічиган розпочали розслідування нової аварії за участю електромобіля Tesla Model Y, який врізався у нерухомий поліцейський автомобіль під час руху в режимі автопілота.

Під час аварії цієї середи Tesla Model Y врізався у синій седан Dodge Charger. В цей момент поліцейський зупинився, щоб зафіксувати аварію іншого транспортного засобу, водій якого збив оленя. Поліцейський автомобіль був припаркований з увімкненими аварійними ліхтарями, частина його була на крайній правій смузі.

Тесла на автопілоті розбиває поліцейську машину

Чиновники заявили, що ні офіцер, ні 22-річний водій Tesla не постраждали. За словами співробітника, водій повідомив, що машина рухалася в режимі автопілота. Аварія сталася в окрузі Ітон, що знаходиться приблизно в 100 милях на північний захід від Детройта.

Інцидент став лише черговою в серії аварій за участю електромобілів Tesla, що викликало критику з боку Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA). Водночас це вже друге зіткнення за участю автомобіля Tesla у Мічигані за останній тиждень. До цього електромобіль Tesla проїхав під вантажівкою, тоді як пасажири отримали важкі травми.

Тесла поки не коментує ситуацію.

Тесла на автопілоті розбиває поліцейську машину

Tesla і Samsung спільно розробляють 5-нм чіп для автономного водіння

Згідно з попередніми звітами, команда розробників Tesla наполегливо працює над розробкою більш досконалої системи штучного інтелекту. Це забезпечить своїм автомобілям можливості автономного водіння. Південнокорейські ЗМІ Asia E повідомляють, що Samsung зараз розробляє 5-нм чіп, який забезпечує обчислювальну потужність для самохідних автомобілів Tesla. 5 нм - це найсучасніший стандарт, який ми маємо на ринку зараз. Це буде диктувати шлях для компаній у найближчі роки, оскільки 3 нм може стати реальністю лише до 2023 року. З усім тим, лише деякі компанії вже мають домен на рівні 5 нм, і Samsung, безумовно, є однією з них.

Тесла на автопілоті розбиває поліцейську машину

Зараз Samsung пропонує 14-нм чіпи для Tesla. Зараз компанії розширюють співпрацю. Інформаційно-розважальна система автомобіля використовує різноманітні мікросхеми, такі як процесори, нейромережеві процесори (NPU), інтегральні схеми безпеки, мікросхеми приводу пам'яті та дисплея (DDI). Це основна технологія, яка обробляє інформацію від датчиків, освітлення та комунікацій у машині та передає її на екран, щоб забезпечити транспортному засобу досягнення повністю автономної їзди. Оскільки Tesla планує модернізувати свою установку, Samsung зосереджує свій розвиток у цьому напрямку.

Samsung вважає, що має можливість пропустити дослідження та розробку 7-нм чіпів. Тож він негайно розпочне дослідження та розробку 5-нм мікросхем для автомобілів. Якщо компанії вдасться це зробити, бренд може знайти договір про постачання з компанією Tesla.

Це суперечить певним чуткам, що вказують на придбання Tesla компанією Apple. У будь-якому випадку, нам доведеться почекати більше деталей з цього приводу.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: