OnePlus 9 / Pro офіційний плакат із зображеннями та відео - що ви думаєте?

Конференція з випуску нового продукту серії OnePlus 9 відбудеться 23 березня в Шанхайському спортивному центрі Сходу в Китаї. Серія OnePlus 9 буде попередньо продана 24 березня і вперше з’явиться на полиці 30 березня. Сьогодні OnePlus офіційно оголосила двох представників нових продуктів. OnePlus вперше оголосив, що Чжоу Сюнь став речником бренду мобільних телефонів OnePlus. Цікаво, що анонсове відео було знято разом із серією OnePlus 9.

Компанія сказала: “Хмари бліді, а небо чисте. Завжди є історії, побачені зображеннями ».

Ось відео:

Окрім Чжоу Сюнь, Ху Ге є другим представником бренду смартфонів OnePlus. Компанія також сказала: “Летючі птахи, чисте небо. Завжди є історії, побачені зображеннями ».

Ось відео:

Усі моделі цієї серії використовують чіп Qualcomm Snapdragon 888 5nm. На сьогодні це найпотужніший провідний процесор. Усі серії стандартно поставляються з новим поколінням пам'яті LPDDR5, а також зі стандартною високошвидкісною флешпам'яттю UFS 3.1. OnePlus також оптимізує внутрішню структуру та приймає нову конструкцію розсіювання тепла. Після тестування на важкі ігри очевидно, що фюзеляж є більш «крутим», а частота кадрів в грі стабільнішою. Крім того, серія OnePlus 9 також підтримує подвійні стереодинаміки.

Догадки про серію OnePlus 9

За даними OnePlus, серія OnePlus 9 / Pro має сертифікацію DisplayMate A +. Він підтримує справжній 10-бітний дисплей 2K + 120 Гц. Цей дисплей також підтримує 8192-рівневе регулювання яскравості та автоматичне визначення кольорової температури. Це також перша партія пристроїв OnePlus, яка використовує гнучкі екрани LTPO.

OnePlus 9 Pro використовує матеріали екрану наступного покоління. Це перший екран, який підтримує адаптивну частоту оновлення від 1 Гц до 120 Гц. Це значно зменшує енергоспоживання високо кадрових екранних дисплеїв та забезпечує високе оновлення та споживання. За даними компанії, це економить до 50% потужності смартфона. Крім того, він підтримує реакцію розгону гри, частота синхронізації збільшується в 3-6 разів. Загальна система швидша та плавніша.

Цей пристрій також є першою у світі партією пристроїв, яка підтримує знімання відео 4K зі 120 кадрами. Він також підтримує 12-бітний формат RAW для захоплення до 68,7 млрд кольорів. OnePlus запустить «Професійний режим Hasselblad», призначений для професійних користувачів. На додаток до гнучкого регулювання різних параметрів, таких як витримка затвора, чутливість, баланс білого тощо, він також може швидко і точно сфокусувати за допомогою "функції фокусування піку".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: