Чи будуть смартфони, що не належать Huawei, використовувати ОС Harmony?

У 2019 році, коли Huawei випустила операційну систему Harmony, компанія заявила, що це система з відкритим кодом для всієї галузі. Зараз перші смартфони з ОС Harmony ось-ось потраплять в Інтернет. Користувачі смартфонів Huawei сповнені очікувань щодо ОС Harmony. Однак інші користувачі брендів мобільних телефонів також сподіваються випробувати цю епохальну операційну систему.

Нещодавно надходили повідомлення про те, що ZTE робить кроки щодо використання ОС Harmony. Інвестор ZTE запитав, чи планує компанія використовувати цю систему для пожвавлення своїх смартфонів у 2021 році.

Згодом корпорація ZTE відповіла, що у 2021 році, дивлячись на її технічну міцність, компанія намагатиметься зрозуміти вікно заміни 5G. Він також буде продовжувати працювати з трьома марками смартфонів – ZTE, Nubia та Red Magic. Однак компанія не згадує про Harmony OS. Очевидно, що ZTE не планує застосовувати операційну систему Harmony.

Тільки цього року Huawei планує використовувати ОС Harmony на 300 мільйонах термінальних пристроїв. З цього числа 200 мільйонів становитимуть пристрої Huawei, тоді як 100 мільйонів – сторонні обладнання. Однак наразі в системі Huawei зацікавлені лише виробники автомобілів та побутових приладів. На сьогодні жоден виробник мобільних телефонів не оголосив про свою зацікавленість у використанні цієї системи.

Чому виробники мобільних телефонів неохоче використовують ОС Huawei Harmony?

Є дві основні причини небажання інших виробників смартфонів.

По-перше, початок роботи з відкритим кодом Harmony OS для великих пристроїв пам’яті відносно пізній

Шлях з відкритим вихідним кодом цієї системи: «З 10 вересня 2020 р. HarmonyOS буде відкритим для термінальних пристроїв 128 КБ-128 Мб, таких як великі екрани, годинники та автомобілі. У квітні 2021 року він буде відкритим для мобільних телефонів та інших термінальних пристроїв зі 128 Мб-4 Гб пам’яті. Після жовтня 2021 року він буде відкритим для всіх пристроїв, включаючи мобільні телефони з 4 ГБ і більше пам’яті ».

В цей час смартфони на ринку починаються з принаймні 4 Гб пам’яті, тому, якщо виробник хоче використовувати ОС Harmony, їм залишається лише почекати до жовтня 2021 р. Звичайно, для підготовки з відкритим кодом до все ще потрібно багато часу налагодження до офіційної інсталяції. Тому в короткостроковій перспективі нам важко бачити сторонніх виробників мобільних телефонів, які використовують цю систему.

По-друге, перспективи бізнесу Harmony OS невизначені

Хоча розподілена концепція ОС Harmony є дуже новою, конкретні сценарії використання все ще потребують подальшої розробки. До цього в очах більшості людей ця система мало чим відрізняється від Android. Крім того, інші виробники мобільних телефонів не зазнали санкцій, тому немає стимулів змінювати операційну систему.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua