ZTE Axon 30 Pro представляє одне з найпотужніших компонувань камер у галузі

Пару років тому ZTE боровся із забороною США після порушення певних санкцій проти Ірану. Компанія практично припинила свою діяльність після включення до списку юридичних осіб США. Через пару місяців Трамп запропонував компанії можливість повернути свою діяльність після згоди з певними змінами в її керівництві. Компанія повернулася на ринок з інноваційними пристроями, і велика віддача була зумовлена ​​приходом ZTE Axon 20. Слухавка стала першим смартфоном у цій галузі з дисплеєм для селфі. Згідно з повідомленнями, ZTE готується представити свій новий флагман, який отримав назву ZTE Axon 30 Pro, який має поставитись разом із другим поколінням дисплеїв ZTE. Новий звіт вказує, що телефон буде поставлятися з разючою настройкою камери.

ZTE Axon 30 Pro має три 64-мегапіксельні камери

Бренд дражнить свого чергового флагмана з початку року. Досі ці тизери вказували на те, що телефон запуститься з налаштуванням потрійної камери. Згідно з новим повідомленням від Weibo, Axon 30 Pro матиме три 64-мегапіксельні камери. Це буде перше в галузі, оскільки компанії, як правило, використовують лише основний 64-мегапіксельний блок у поєднанні з менш здатними камерами.

 

Це навдивовижу налаштування камери не лише для створення цифр. Очевидно, ZTE рекламує весь діапазон фокусування, що передбачає щонайменше одну телефотокамеру і, можливо, надшироку камеру. Наявність 64-мегапіксельної ультраширокоформатної камери та 64-мегапіксельної телефотокамери, безумовно, забезпечить надзвичайні можливості камери. Ми не впевнені, як буде працювати дисплейна камера другого покоління. Зрештою, у цього початківця технологій на цей момент є маса недоліків. Одне, що ми знаємо, головне налаштування камери, безумовно, вразить принаймні на папері. Все також буде залежати від того, наскільки ZTE оптимізує своє програмне забезпечення, щоб отримати максимум цих камер. Говорячи про вбудований дисплей, ми знаємо, що телефон цього разу матиме 44-мегапіксельний сенсор.

Нам все ще цікаво про технічні характеристики ZTE Axon 30 Pro. ZTE Axon 20 вразив нас своєю вбудованою селфі-камерою, але телефон мав технічні характеристики середнього класу. Для Axon 30 Pro ми очікуємо, що телефон стане повноцінним флагманом, сподіваємось, із чипсетом Snapdragon 888, що зробить його сильним конкурентом.

Згідно зі списком 3C, ZTE Axon 30 Pro буде поставлятися з номером моделі A2022 і швидкою зарядкою 55 Вт.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua