ZTE Axon 30 Pro представляє одне з найпотужніших компонувань камер у галузі

Пару років тому ZTE боровся із забороною США після порушення певних санкцій проти Ірану. Компанія практично припинила свою діяльність після включення до списку юридичних осіб США. Через пару місяців Трамп запропонував компанії можливість повернути свою діяльність після згоди з певними змінами в її керівництві. Компанія повернулася на ринок з інноваційними пристроями, і велика віддача була зумовлена ​​приходом ZTE Axon 20. Слухавка стала першим смартфоном у цій галузі з дисплеєм для селфі. Згідно з повідомленнями, ZTE готується представити свій новий флагман, який отримав назву ZTE Axon 30 Pro, який має поставитись разом із другим поколінням дисплеїв ZTE. Новий звіт вказує, що телефон буде поставлятися з разючою настройкою камери.

ZTE Axon 30 Pro має три 64-мегапіксельні камери

Бренд дражнить свого чергового флагмана з початку року. Досі ці тизери вказували на те, що телефон запуститься з налаштуванням потрійної камери. Згідно з новим повідомленням від Weibo, Axon 30 Pro матиме три 64-мегапіксельні камери. Це буде перше в галузі, оскільки компанії, як правило, використовують лише основний 64-мегапіксельний блок у поєднанні з менш здатними камерами.

 

ZTE Axon 30 Pro представляє одне з найпотужніших компонувань камер у галузі

Це навдивовижу налаштування камери не лише для створення цифр. Очевидно, ZTE рекламує весь діапазон фокусування, що передбачає щонайменше одну телефотокамеру і, можливо, надшироку камеру. Наявність 64-мегапіксельної ультраширокоформатної камери та 64-мегапіксельної телефотокамери, безумовно, забезпечить надзвичайні можливості камери. Ми не впевнені, як буде працювати дисплейна камера другого покоління. Зрештою, у цього початківця технологій на цей момент є маса недоліків. Одне, що ми знаємо, головне налаштування камери, безумовно, вразить принаймні на папері. Все також буде залежати від того, наскільки ZTE оптимізує своє програмне забезпечення, щоб отримати максимум цих камер. Говорячи про вбудований дисплей, ми знаємо, що телефон цього разу матиме 44-мегапіксельний сенсор.

Нам все ще цікаво про технічні характеристики ZTE Axon 30 Pro. ZTE Axon 20 вразив нас своєю вбудованою селфі-камерою, але телефон мав технічні характеристики середнього класу. Для Axon 30 Pro ми очікуємо, що телефон стане повноцінним флагманом, сподіваємось, із чипсетом Snapdragon 888, що зробить його сильним конкурентом.

Згідно зі списком 3C, ZTE Axon 30 Pro буде поставлятися з номером моделі A2022 і швидкою зарядкою 55 Вт.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: